3 izbový byt na Sídlisku Železníky.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 10. 2021
Košice IV - Juh
3 izbový byt na Sídlisku Železníky.
145 000 €

3 izbový byt na Sídlisku Železníky.

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 72 m2
 • Cena za m2: 2 013,89 €/m²
  ID inzerátu: 4490925
Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve na Sídlisku Železníky, na Užhorodskej ulici v pôvodnom stave, s plastovým oknom, na 1.posch.zatepleného bytového domu - pod bytom je byt, s novým výťahom, s rozlohou 72 m2. K bytu prislúcha pivnica a zasklenná loggia, parkovanie priamo pred bytovým domom.
Sídlisko Železníky je vyhľadávaným košickým sídliskom na Juhu. Obytné bloky boli zoskupené do poloblúkov s vytvorením centrálneho zeleňového koridoru.
Lokalita Železníky s rozvinutou komunikačnou sieťou zabezpečuje dopravnú dostupnosť všetkými smermi v rámci územia mesta a jeho okolia.
MČ Košice-Juh má v súčasnosti polyfunkčný charakter.
Vzdelávanie detí a mládeže je zabezpečované v 7 materských a 4 základných školách, 2 gymnáziách – osemročné a súkromné športové, 10 stredných školách a odborných učilištiach, tiež základná umelecká škola, súkromná základná umelecká škola, jazyková škola. Z kultúrnych zariadení sa na území MČ nachádza kultúrne zariadenie KASÁRNE/KULTURPARK, ktoré sa vyprofilovali ako multižánrovo vyvážené centrum umenia v meste. Športovo-zábavný areál, ktorý disponuje dopravným ihriskom, tri multifunkčné ihriská, amfiteáter, ihrisko pre skateboard, Adventure golf, exteriérová posilňovňa; v zimnom období slúži obyvateľom ľadová plocha s umelým chladením.
Súčasťou mestskej časti je Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura na Rastislavovej ulici, ktorá poskytuje komplexnú zdravotnícku starostlivosť a má nadregionálny charakter.
V mestskej časti Juh sa nachádzajú veľké obchodné centrá (napr. Cassovia, Optima, Obi, Hornbach, NAY, Möbelix, Decathlon, Mercury Market) obchodné domy Astória, Cottbus, LIDL, Fresh.
Bližšie informácie na t.č.0911655433 Alena Mazúrová.
Realitná kancelária JUMA real Vám ponúka:
- kvalitný servis spojený s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností
- finančné poradenstvo (súčinnosť s finančnými poradcami)
- kompletný právny servis zabezpečený právnikom s autorizáciou zmlúv.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty