NA PREDAJ BUDOVA V CENTRE KOŠÍC
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 08. 2021
Tajovského, Košice I - Staré Mesto
NA PREDAJ BUDOVA V CENTRE KOŠÍC
Cena dohodou

NA PREDAJ BUDOVA V CENTRE KOŠÍC

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 621 m2
  • ID inzerátu: 4491275
Ponúkame Vám na predaj budovu nachádzajúcu sa na Tajovského ulici v Košiciach. Budovu je možné využiť ako sídlo spoločnosti, kancelárske priestory alebo so zámerom prerobenia na investičné apartmány. Táto nehnuteľnosť vzhľadom na lokalitu – centrum Starého mesta a blízkosť univerzít ako je ekonomická fakulta alebo lekárska fakulta je ideálna pre krátkodobý prenájom do jedného roka tzv. investičné apartmány. V rámci architektonickej štúdie je v existujúcej budove navrhnutých 9 malometrážnych apartmánov so zaujímavým interiérovým riešením a architektúrou ako je to v metropolách napr. v Prahe. Niektoré apartmány sú mezonetové a exkluzivitu im pridáva patio, vďaka ktorému je presvetlená denná časť apartmánov. Budova bola doteraz využívaná, je vo veľmi dobrom stave, avšak pre realizáciu investičných apartmánov je nevyhnutá jej rekonštrukcia. Budova je dvojpodlažná a je čiastočne podpivničená zo strany ulice. Zastavaná plocha je 264,5 m2, úžitková plocha je 621 m2. Budova nie je národnou kultúrnou pamiatkou, ale nachádza za v pamiatkovej rezervácii mesta Košice. V prípade záujmu Vám radi poskytneme a doplníme informácie o nehnuteľnosti a možnom investičnom zámere.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty