Krásna novostavba 4i bungalovu v prostredí plnom zelene a parkov
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 10. 2021
Nitra
Krásna novostavba 4i bungalovu v prostredí plnom zelene a parkov
242 000 €

Krásna novostavba 4i bungalovu v prostredí plnom zelene a parkov

242 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 97 m2
  Zast. plocha: 97 m2
 • Cena za m2: 2 494,85 €/m²
  ID inzerátu: 4491547
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom v novej lokalite len 11 min od Nitry s úžitkovou plochou 97m².


Nehnuteľnosť je ideálna pre ľudí, ktorí hľadajú komfortné bývanie s blízkou dostupnosťou do mesta a zároveň si dokážu v blízkosti svojho domu užiť dostatok prírody a voľno časových aktivít. Svojou vybavenosťou a to niekoľkými veľkými zelenými parkami, detským ihriskom, kaviarňou, potravinami, materskou školou a krásnym jazerom s rozlohou cez 3300m² je táto lokalita stvorená presne pre Vás.


Dom sa nachádza na veľkorysom 6á pozemku. Obvodové múry nehnuteľnosti sú z tehly POROTHERM o hrúbke 25cm a sú zateplené 16 cm polystyrénom. Strecha domu je väzníková a je pokrytá kvalitnou pálenou škridlou TONDACH. Časť strechy v strede domu je pochôdzna a môže slúžiť ako úložný priestor. Všetky okná a vchodové dvere sú plastové. O teplo v dome sa stará teplovodné elektrické podlahové kúrenie.


Rodinný dom má úžitkovú plochu 97m² a dispozične je rozdelený na dennú a nočnú časť. Vstup do domu je cez zádverie v ktorom sa nachádza hosťovské wc s umývadlom. Zo zádveria sa dostanete do rozľahlej obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Z obývacej miestnosti je vstup na priestrannú vydláždenú terasu. Súčasťou kuchyne je samostatne stojaca komora. V dome sa nachádzajú tri nepriechodné spálne. Dve z nich sú orientované do dvora a sú vybavené veľkými plastovými oknami, cez ktoré viete pohodlne vchádzať do dvora. Tretia spálňa je orientovaná smerom do ulice. Vo všetkých troch izbách je vytvorený priestor pre vstavané skrine. Noví majitelia určite ocenia kúpeľňu, v ktorej sa nachádza kvalitná smaltovaná vaňa, sprchový kút, wc a veľké dvojumývadlo. O dokonalé využitie priestoru domu sa postará technická miestnosť, v ktorej bude umiestnený kotol a budú v nej vývody na práčku. Z technickej miestnosti je vstup na pochôdznu časť strechy pomocou výsuvných skladacích schodov.


Súčasťou domu sú chodníky, vydláždená terasa a spevnená vydláždená plocha pre 3 parkovacie miesta. Z troch strán je pozemok ohradený stĺpikmi a pletivom. Celý areál tohto projektu je oddelený od cesty II. triedy bariérovou zeleňou.


Dom sa predáva bez nábytkov a zariadenia.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 91733
Cena: 242000 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu