Novostavba rodinného domu v Bratislave
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 10. 2021
Nákovná, Bratislava II - Podunajské Biskupice
Novostavba rodinného domu v Bratislave
498 000 €

Novostavba rodinného domu v Bratislave

498 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 172 m2
  Plocha pozemku: 426 m2
 • Cena za m2: 2 895,35 €/m²
  ID inzerátu: 4491863
Projekt 27 - Moderné bývanie v Bratislave

Staviame pre Vás 4 samostatne stojace rodinné domy, s veľkorysou celkovou úžitkovou plochou 172 m2 na adrese Nákovná 27 – Podunajské Biskupice. Každý rodinný dom má dve nadzemné podlažia, celkovo je vybavený piatimi plnohodnotnými izbami, troma kúpeľňami, jedným obslužným WC, otvoreným šatníkom, technickou miestnosťou, terasou a hornou terasou/balkónom. Záhrada je prístupná z terasy, alebo z boku rodinného domu a má rozlohu o veľkosti minimálne 200 m2, (201 – 240 m2 – podľa typu domu) kde si viete užiť naplno súkromie či usporiadať rodinnú grilovačku.

Záhradná úprava – kobercový trávnik s okrasnou zeleňou je samozrejmosť, pre Vaše úplne pohodlie sme zabezpečili automatickú závlahu aj robotickú kosačku. K dispozícií je tiež vlastná studňa, ktorá poskytuje vodu pre závlahu pre celý areál.

Vstup do každého rodinného domu je zo severnej strany. Vstupuje sa do zádveria predsiene s otvoreným šatníkom. Zo šatníku je vstup na obslužné wc pre návštevy a technická miestnosť/práčovňa. Prízemie poskytuje komfort otvoreného priestoru obývačky, jedálne a kuchyne. Z obývacej časti je na juhozápadnej strane prístupná exteriérová terasa.

Na prízemí sa tiež nachádza oddelená hosťovská/rodičovská izba so samostatnou kúpeľnou a vlastným východom na záhradu. Táto izba vie plnohodnotne plniť funkciu bývania pre generačne staršieho či mladšieho člena rodiny, ktorý vyžaduje vyšší stupeň súkromia. Vhodná je tiež ako izba pre rodičov s malým dieťaťom na celodenné využitie na prízemí. Táto miestnosť má praktické umiestnenie v rámci domu, je v blízkosti kuchyne, jedálne a spoločnej obývacej časti. Zároveň poskytuje dostatok vlastného priestoru a samostatného fungovania. Pocit súkromia a oddelenosti od hlavnej časti domu posilňuje aj samostatný východ na záhradu.

Z dennej časti domu je prístupné presvetlené schodisko na druhé nadzemné podlažie. Schodisko Vás privedie do chodby, z ktorej sú prístupné všetky tri veľké a komfortné izby a priestranná kúpeľňa. Izba, ktorá je určená ako hlavná spálňa má navyše vlastnú/samostatnú kúpeľňu s WC. Študentská a hosťovská izba má priamy vstup na rozľahlú hornú terasu.

Vďaka štedrým rozmerom veľkoformátových okien je interiér presvetlený.

Materiálovo sú domy riešené ako murované z tehál. Strop a schodisko je riešené ako železobetónové. Strecha domu je riešená ako pultová z drevenej konštrukcie s hydroizolačnou vrstvou z PVC. Okná a vstupné dvere sú plastové 6-komorové, z izolačného trojskla. Farebne sú domy riešené omietkami v bielo – sivo – zlatej kombinácii farieb.

V obytných miestnostiach budú použité prírodné drevené parkety, vo vstupnej hale, kuchyni, obslužnom WC, šatníku a v technickej miestnosti je navrhnutá keramická podlaha. Terasa na prízemí pri rodičovskej izbe má navrhnutú drevokompozitnú podlahu. Hlavná terasa z obývačky bude pokrytá veľkoformátovou gresovou dlažbou.

Celý dom má predprípravu na klimatizáciu do každej izby (spolu na 5 klimatizačných jednotiek). Pre vaše úplne súkromie ste od ulice a okolitých pozemkov chránený plotom vybudovaným z okrasných betónových tvárnic. K dispozícii sú ku každému domu aj 3 parkovacie státia v uzavretom spoločnom areáli. Vstupná brána je na diaľkové ovládanie s video vrátnikom.

Dom č. 2:
úžitková plocha 172 m2
pozemok 426 m2
3 parkovacie státia

K dispozícií na predaj 2 rodinné domy, dom č. 3 a 4 je rezervovaný.

Viac informácií a prevedenie nehnuteľnosti nájdete na našej webstránke: https://projekt27.sk/

Kontaktujte nás:
info@projekt27.sk
0903 494 751
Zuzana Slivková

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu