KRÁSNY SLNEČNÝ POZEMOK PRIPRAVENÝ K VÝSTAVBE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 10. 2021
Margarétová, Bratislava II - Vrakuňa
KRÁSNY SLNEČNÝ POZEMOK PRIPRAVENÝ K VÝSTAVBE
Cena dohodou

KRÁSNY SLNEČNÝ POZEMOK PRIPRAVENÝ K VÝSTAVBE

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1050 m2
  • ID inzerátu: 4493840
Ponúkam na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite, ktorý sa nachádza na rozmedzí mestských častí Ružinov a Vrakuňa, na ulici Margarétova v Bratislave – Vrakuňa. Je situovaný na konci slepej ulice, vďaka čomu vie zabezpečiť komfortné a tiché bývanie. Veľkorysý pozemok s rozlohou 10,5 a poskytne bohatý priestor pre väčší dom, prípadne je možnosť rozdeliť ho na dva stavebné pozemky. K dispozícii je už prípojka elektriny (na dva domy) a pripravujú sa prípojky vody a kanalizácie a následne stavebné povolenia na výstavbu domov. Pozemok je rovinatý, vyčistený a pripravený k výstavbe.

Lokalita a okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (škôlka, základná škola, stredná škola, gymnázium, potraviny, reštaurácie). Veľkým benefitom je neďaleký Lesopark Vrakuňa, kde môžete tráviť voľný čas či rýchle napojenie na diaľničný obchvat.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo