Rodinný dom Hainburg an der Donau
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 10. 2021
Rakúsko
Rodinný dom Hainburg an der Donau
359 000 €

Rodinný dom Hainburg an der Donau

359 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 121 m2
  Zast. plocha: 154 m2
  Plocha pozemku: 960 m2
 • Cena za m2: 2 966,94 €/m²
  ID inzerátu: 4494204
Moderne riešený rodinný dom v meste Hainburg an der Donau. Dom sa nachádza v jednej z najlepších častí mesta a ponúka pokojné a príjemné bývanie v blízkosti prírody a len na skok od Bratislavy. Občianska vybavenosť na vysokej úrovni - všetko v dostupnosti. ( škôlky, školy, lekári, obchody ....)

Dom má celkovú zastavanú plochu o výmere 154,25m2, úžitková plocha je 121,49 m2 a plocha pozemku je naozaj veľkorysá o výmere 960 m2.

Dom pozostáva z dennej zóny : priestrannej obývačky, kuchyne, jedálenskej časti , pracovne , z technickej miestnosti spojenej s hosťovským WC a kúpeľňou a z oddychovej časti hlavnej spálne , dvoch ďalších spální a kúpeľňe
Dom sa aktuálne nachádza v stave hrubej stavby, boli osadené kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom. V tejto fáze sú ešte možné niektoré dispozičné zmeny podľa želania nového majiteľa.

V prípade záujmu klienta ponúkame možnosť dokončiť dom do stavu holodomu ( cca 100.000 Eur ) alebo do úplného dokončenia podľa vlastných požiadaviek.

Pri kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku treba rátať aj s povinnými poplatkami cca 10 % ( daň z kúpy nehnuteľnosti, poplatok za kataster, notárske služby)

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu