Ubytovacie priestory pre študentov Nám.sv. Anny Trenčín
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 08. 2021
J. Braneckého, Trenčín
Ubytovacie priestory pre študentov Nám.sv. Anny Trenčín
120 €/mes.

Ubytovacie priestory pre študentov Nám.sv. Anny Trenčín

120 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
 • Cena za m2: 1 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4494292
Ponúkame na prenájom minimálne do 30.06.2022) novo zrekonštruované priestory pozostávajúce z troch miestností a kuchyne spolu o rozlohe 120 m2 v užšom centre mesta Trenčín (Námestie sv. Anny). Ubytovacie priestory sú určené hlavne pre študentov alebo pracovníkov s vysunutým pracoviskom (min. 5 max.7 osôb).Priestory sú kompletne zariadené novým nábytkom t.j. postele, nočné stolíky s nočnými lampami, matrace, posteľná bielizeň skrine, stoly, stoličky, chladnička s mrazničkou, varič, rýchlovarná kanvica, televízor s balíkom TV programov, internet. Priestory sa nachádzajú na prvom poschodí z dvoch a spočívajú z kuchynskej časti, priestrannej hlavnej spoločnej miestnosti s veľkým stolom, stoličkami televízorom a gaučom. Miestnosť je oddelená zástenou kde sú k dispozícii dve lôžka, ďalšia samostatná izba je taktiež dvoj lôžková ktorá disponuje malým balkónom a posledná miestnosť je trojlôžková. Kúpeľňa disponuje s 2x WC (Geberit) , sprchovým kútom a umývadlo so zrkadlom. K dispozícii je internet a TV stanice.
Cena ubytovania: 120,- Eur/1osoba mesačne spolu s energiami, balíkom TV programov a internetom+ jednorazová vratná kaucia vo výške 120,- eur za osobu vopred. Priestor sa prenajíma na dobu min.do 30.06.2022 v prípade skrátenia výučby z dôvodu pandémie, uplatňuje sa vzájomná dohoda.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 1
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty