Moderný nízkoenergetický dom na slnečnom pozemku v Bitarovej
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Bitarová
Moderný nízkoenergetický dom na slnečnom pozemku v Bitarovej
Cena dohodou

Moderný nízkoenergetický dom na slnečnom pozemku v Bitarovej

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 683 m2
  • ID inzerátu: 4494886
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj moderný bungalov vo výstavbe s kvalitnou dispozíciou na slnečnom pozemku v Bitarovej, vynikajúca dostupnosť, len 5 km od Žiliny, s krásnym výhľadom na Malú Fatru.Rodinný dom na novej ulici sa stavia na pozemku o rozlohe 683 m2, zastavaná plocha domu je 153,4 m2, z toho terasa predstavuje 31,4 m2. Dom bude postavený ako bezbariérový bungalov z kvalitných materiálov, steny tehlové s vonkajším zateplením, železobetónový strop s izoláciou, kvalitné okná s tepelnoizolačným trojsklom so zvýšeným odhlučnením.  Ohrev vody s bojlerom vrátane vykurovania je navrhnutý elektricky, s možnosťou dobudovania tepelného čerpadla.Dispozične je bungalov riešený ako 4-izbový s kuchyňou, dvoma kúpeľňami s toaletou a technickou miestnosťou. Hlavný vstup do rodinného domu je orientovaný z východnej strany, nadväzuje naň zádverie rodinného domu, odkiaľ je vstup do chodby, ktorá prepája dennú a nočnú časť. Zo zádveria je taktiež vstup do technickej miestnosti, ktorá je prístupná aj z exteriéru.  V nočnej časti sú situované 2 obytné izby, kúpeľňa a spálňa so samostatnou menšou kúpeľňou. V dennej časti sa nachádza kuchyňa s komorou a obývacia izba s jedálňou, vybavená krbom. Terasa pri rodinnom dome je prístupná z obývacej aj jedálenskej časti rodinného domu.Naplánovaný termín ukončenia výstavby je december 2021. Dom je prístupný z novovybudovanej ulice s osvetlením, cesta s bezprašným betónovým povrchom, zabezpečené pripojenie na optický internet a obecnú  vodu, odpad riešený formou septiku 12,5 m3 (plánovaná je výstavba obecnej kanalizácie).Dom sa predáva v štádiu štandard: podlahy, dlažby, kompletne zariadená kúpeľňa a WC (umývadla, záchody, sprchový kút, vaňa, batérie), dvere so zárubňami, krb, vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie, tepelné čerpadlo, vsatavná kuchynská linka so spotrebičmi. Cena: 335.000€Komplexné finančné služby spojené s financovaním tejto nehnuteľnosti klientom radi sprostredkujeme v našej RK.

Doplnková informácia

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom realitnom trhu. Zabezpečujeme pre našich klientov kompletný realitný servis, predaj, prenájom a správu nehnuteľností.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu