REZERVOVANÉ Pôvodný stav s loggiou, 4 izby na ul. Slobody – Terasa
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2021
Slobody, Košice II - Západ
*REZERVOVANÉ* Pôvodný stav s loggiou, 4 izby na ul. Slobody – Terasa
175 000 €

*REZERVOVANÉ* Pôvodný stav s loggiou, 4 izby na ul. Slobody – Terasa

175 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 81 m2
 • Cena za m2: 2 160,49 €/m²
  ID inzerátu: 4495260
REZERVOVANÉ
V predaji 4 izbový byt v pôvodnom stave s rozlohou 81 m2 a patrí k nemu loggia, pivnica a má aj šatník. Byt sa nachádza na ul. Slobody v mestskej časti Košice – Západ, Terasa. Nachádza sa na regulárnom 1. poschodí s orientáciou na východ a západ.

Byt má plastové okná, inak je v udržiavanom pôvodnom stave. Bytový dom je zateplený (energetický certifikát B), má rekonštruované spoločné priestory, novú bránu a nový výťah, ktorý stojí na poschodí priamo pred vchodovými dverami do bytu.

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

Virtuálnu prehliadku bytu si viete pozrieť na stránke: https://www.realitnymaklerkosice.sk/detail-inzeratu/p-vodny-stav-s-loggiou-4-izby-na-ul-slobody-terasa/

To, ako je možné tento byt zrekonštruovať, si viete pozrieť na stránke: https://www.realitnymaklerkosice.sk/detail-inzeratu/na-predaj-4-iz-byt-na-ul-slobody-terasa/

Byt sa nachádza na ulici Slobody priamo nad Magistrátom mesta Košice. Cez cestu je Lidl, OC Galéria a Poliklinika Západ. MHD spojenia s celým mestom. Parkovanie bezproblémové -priamo pred bytovým domom. V blízkosti sú aj škôlky (Nešporová, Muškátová, Ľudová ulica), základné školy (ul. Slobody, Hronská), Katkin park, športoviská, CVČ a veľa iných miest na aktivity pre rodičov s deťmi.

Cena bytu: 175 000,- EUR

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 6
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Lodžia: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Orientácia: Západná, Východná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty