Podbanské - jeden z mála pozemkov s chatou na rekonštrukciu
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 11. 2021
Podbanské, Pribylina
Podbanské - jeden z mála pozemkov s chatou na rekonštrukciu
Cena dohodou

Podbanské - jeden z mála pozemkov s chatou na rekonštrukciu

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Chata, drevenica, zrub
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4495808
Realitná kancelária Liptoreal Vám ponúka nádherný pozemok v lukratívnej a veľmi vyhľadávanej lokalite Podbanské. Pozemok je krásny ,rovinatý obklopený lesom s čistinkou popri chate , okrajom pozemku preteká potôčik, je to veľmi pekné prostredie , pôsobí až rozprávkovým dojmom . Parcely spolu majú veľkosť 2546 m2 . Obrovským bonusom je chata stojacia na pozemku s pôdorysom 71 m2 s drevárňou o veľkosti 20m2. Chata je predurčená na kompletnú rekonštrukciu. Lukrativitu pozemku a chaty umocňuje aj fakt , že v tejto oblasti TANAPu je stavebná uzávera , no nevzťahuje sa na rekonštrukcie už existujúcich stavieb. .K chate prislúcha el.pripojka do 50m s ističom o veľkosti 50A , pripojovací poplatok je zaplatený , plus naražaná studňa.. Pozemok a chata je v súkromnom vlastníctve jedného majiteľa. Vchod na pozemok je možný z dvoch strán z hlavnej cesty ako aj z lesnej cesty, ktorá je v zime udržiavaná.Cena za m2 je cca 145€. Bližšie informácie Vám poskytneme v realitnej kancelárii príp. telefonicky, alebo mailom. Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej@liptoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty