Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 05. 2022
Sereď
Chcete predať svoju nehnuteľnosť?Pomôžeme Vám
Cena dohodou

Chcete predať svoju nehnuteľnosť?Pomôžeme Vám

Cena dohodou


  • Typ: Kúpa
    Druh: Iný byt
    Stav: Vo výstavbe
  • ID inzerátu: 4496430
Realitnú kanceláriu FRISCO, s.r.o. máme s manželom 14 rokov. Je to nielen naša práca, ale aj hobby. Preto by som Vás chcela osloviť a pomôcť Vám pri predaji vašej nehnuteľnosti.

Ak sa pre nás rozhodnete, urobíme všetko pre vašu spokojnosť. 

Realitné služby

sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti, vyhľadávanie vhodných klientov na predaj a kúpu nehnuteľnosti, sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti, zabezpečenie obhliadok nehnuteľnosti, zabezpečenie inzercie v tlačených periodikách a na internete, zastupovanie klientov v rozsahu dohodnutom v sprostredkovateľskej zmluve, poskytujeme službu aktívneho vyhľadávania nehnuteľnosti na základe ich požiadaviek a bližšej špecifikácie

Právne služby

zaobstaranie aktuálneho výpisu z LV, zaobstaranie fotokópie snímky z katastrálnej mapy, sprostredkovanie vypracovania súdnoznaleckých posudkov, vypracovanie kúpnych (zámenných, darovacích) zmlúv vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a jeho podanie na príslušný katastrálny úrad, dohľad nad finančným vyrovnaním, záverečné protokolárne odovzdanie prevedenej nehnuteľnosti a kľúčov.

Finančné služby

vypracovanie plánu financovania kúpy nehnuteľnosti s cieľom znížiť náklady kupujúceho - HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu