Exkluzívne ponúkame na predaj posledný apartmán
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 11. 2021
Pavčina Lehota
Exkluzívne ponúkame na predaj posledný apartmán
Cena dohodou

Exkluzívne ponúkame na predaj posledný apartmán

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Vo výstavbe
  • Úžit. plocha: 25,32 m2
  • ID inzerátu: 4496665
Ponúkame na predaj posledný voľný apartmán v projekte Apartmány Žiarce v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho strediska.

ATRAKTÍVNA LOKALITA

Návštevnosť a popularita regiónu Liptov neustále rastie, čím sa zvyšuje aj dopyt po ubytovacích jednotkách. Jeho pýchou totiž nie sú len hory, ale aj vodná nádrž Liptovská Mara.

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE ZA SKVELÉ CENY

Konečná cena apartmánu zahŕňa jeho kompletné vybavenie v modernom štýle s dôrazom na kvalitu a prevedenie vybraných materiálov.

NADŠTANDARD V KAŽDOM SMERE

Kúpou apartmánu automaticky získate parkovacie miesto a podiel na pozemku (nie je nájomný). Samozrejmosťou je skrinka v priestrannej lyžiarni.

KOMPLETNÁ SPRÁVA APARTMÁNU

Zaručí komfort, pohodlie a vysoký štandard. Postaráme sa nielen o upratovanie a opravy, ale aj o vyťaženosť vášho apartmánu.

SPA A WELLNESS

Načerpajte sily po lyžovačke alebo náročnej turistike v našom relaxačnom centre. K dispozícii vám bude nielen vírivka, ale aj kúpacia kaďa a sudová sauna v exteriéri, čo poteší najmä otužilcov. V druhej etape výstavby apartmánov pribudne aj moderne vybavená posilňovňa.

ZÁBAVA PRE DETI A TÍNEDŽEROV

Súčasťou komplexu sú herne pre všetky vekové kategórie. Najmenších poteší bohatý detský kútik s interiérovým ihriskom, starších teenage room plná moderných technológií.

BOHATÉ RAŇAJKY A SNACKY PO CELÝ DEŇ

Priamo v budove vás čakajú bohaté raňajky formou bufetových stolov. Občerstviť sa však môžete kedykoľvek počas dňa v našej kaviarni, kde si okrem lahodnej kávy môžete pochutnat aj na koláčoch a snackoch.

Pre viac informácií ma prosím kontaktujte.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo