REZERVOVANÉ-VÝHRADNE IBA U NÁS-3-IZBOVÝ BYT, STARÉ MESTO, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, TERASA, 86 m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2021
Bratislava I - Staré Mesto
REZERVOVANÉ-VÝHRADNE IBA U NÁS-3-IZBOVÝ BYT, STARÉ MESTO, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, TERASA, 86 m2
275 000 €

REZERVOVANÉ-VÝHRADNE IBA U NÁS-3-IZBOVÝ BYT, STARÉ MESTO, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, TERASA, 86 m2

275 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 86 m2
 • Cena za m2: 3 197,67 €/m²
  ID inzerátu: 4497216
TUreality ponúka na predaj výnimočný podkrovný priestor v samom srdci Starého Mesta, pavlačového dvojposchodového domu v tichej časti pešej zóny. Priestor je vedený ako ateliér s možnosťou ho preklasifikovať na byt, tak ako byt oproti na tom istom poschodí, ktorý bol donedávna vedený ako ateliér a ten istý majiteľ ho preklasifikoval na byt. Priestor má výmeru 86m2 s možnosťou užívania a dobudovania terasy, na ktoré je vydané povolenie o výmere 87m2 a nachádza sa na druhom poschodí. Dispozične ateliér pozostáva z kuchyne, obývačky, dvoch izieb, kúpeľne spojenou s WC, ateliér disponuje vlastným plynovým kotlom a bol daný do užívania v roku 1999. Obytný dom je po kompletnej rekonštrukcii s úžasným dvorčekom, ktorý dáva tomuto priestoru historický nádych s výnimočnou atmosférou. Je pripravená rekonštrukcia spomínaného dvorčeka, všetky podlažia vrátane podkrovia majú železobetónové podlahy, a taktiež bola zrekonštruovaná historická drevená povala. V minulom roku bola dokončená majiteľmi bytov renovácia dvorovej časti domu a pavlačí. Obytný dom sa nachádza na ulici Biela v samom srdci mesta v blízkosti Františkánskeho námestia. Tento výnimočný byt si hľadá výnimočného majiteľa. Vrelo odporúčam, treba vidieť. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, možnosť vybavenia HÚ. INFO a obhliadky: mail: smelko@tureality.sk, tel.: +421 41 321 7800

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Umiestnenie: Vyvýšené prízemie
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty