Rodinný dom, kompletná rekonštrukcia, 1762 m2, Varhaňovce
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Prešov
Rodinný dom, kompletná rekonštrukcia, 1762 m2, Varhaňovce
139 999 €

Rodinný dom, kompletná rekonštrukcia, 1762 m2, Varhaňovce

139 999 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1762 m2
  Plocha pozemku: 1762 m2
 • Cena za m2: 79,45 €/m²
  ID inzerátu: 4497382
Tureality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný RODINNÝ DOM s obytnou plochou 97 m2, v lokalite Varhaňovce, 20 km od Prešova, 21 km z Košíc, na pozemku o rozlohe 1762 m2, dostupnosť z asfaltovej obecnej pozemnej komunikácie.
Pozemok v okolí domu je rovinatý, záhrada mierne svahovitá. Orientácia Juho – Východ. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1970 a rekonštrukcia prebehla v roku 2015 a zahŕňala strechu, zateplenie, podlahy, okná, omietky, elektroinštaláciu, vodu, odpad a sanitu. Na prízemí sa nachádza spálňa, pracovňa, detská izba, kúpeľňa s WC, obývačka, kuchyňa sklad a kotolňa. Za domom sa nachádza altánok vo výstavbe, garáž (19,4 m2) a dielňa (52,1 m2). Vedľa domu je umiestnený bazén. Nízke mesačné náklady (80€ + drevo). Zdroj pitnej vody poskytuje vlastná studňa s možnosťou napojenia na obecný vodovod. Kanalizácia je riešená formou žumpy, projekt napojenia na verejnú kanalizáciu je pripravený - možnosť napojenia v r. 2021. Centrálne vykurovanie je zabezpečené splyňovacím kotlom na tuhé palivo. Ohrev teplej vody zabezpečuje el. bojler a kotol na tuhé palivo (obojživelník). Možnosť napojenia sa na zemný plyn.
Dom je murovaný zo škvarobetónových kvádrov a kameňa. Strecha je sedlová, krytá lakoplastovým plechom Ranilla 0,6 mm. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Podlahy sú vyhotovené ako laminátové plávajúce a keramické. Steny domu sú zateplené 15 - 20 cm polystyrénom. Podlahy sú tepelne od izolované polystyrénom o hrúbke 8 - 15 cm. Energetický certifikát nebol vytvorený. Neďaleko sa nachádza predajňa potravín, obecný úrad, kostol, základná škola, stredná škola. Bližšie informácie a možnosti obhliadky u Ing. Emanuel Marcin marcin@tureality.sk, Ingrid Marcinovej marcinova@tureality.sk, www.tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1970
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2015
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty