rezervovaný 5-izbový rodinný dom Trenčiansky kraj, obec Diviaky nad Nitricou
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 09. 2021
iná, Bánovce nad Bebravou
rezervovaný 5-izbový rodinný dom Trenčiansky kraj, obec Diviaky nad Nitricou
Info v RK

rezervovaný 5-izbový rodinný dom Trenčiansky kraj, obec Diviaky nad Nitricou

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 251 m2
  Zast. plocha: 112 m2
  Plocha pozemku: 662 m2
 • ID inzerátu: 4497563
Rodinný dom v obci Diviaky nad Nitricou , 5-izbový, pozemok 662 m2.

LARESreality ponúka na predaj samostatne stojací 5-izbový rodinný dom, v západnej okrajovej časti obce Diviaky nad Nitricou, vzdialenej od mesta Prievidza 19,5 km , od mesta Nováky 10 km, 3,8 km od vodnej nádrže Nitrianske Rudno a 26 km od mesta Bánovce nad Bebravou. Dom bol postavený na rovinatom pozemku o výmere 662 m2 v sedemdesiatich rokoch a od roku 2019 dom prechádza kompletnou rekonštrukciou od samotných základov.

Pre vašu lepšiu predstavivosť o dome sme pripravili realitné video, ktoré si môžte pozrieť v úvodnej fotke inzerátu, prípadne prikladám link na video:
https://www.youtube.com/watch?v=AO_wbBYFHo8ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
- Rovinatý pozemok 662 m2, prístupný z asfaltovej cesty
- Zastavaná plocha 112 m2
- Úžitková plocha 251 m2
- Dom je z 2/3-tín podpivničený
- 3,8 km od vodnej nádrže Nitrianske Rudno, 10km Nováky, 19,5 km Prievidza

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Rodinný dom má jedno podzemné podlažie - suterén , dve nadzemné podlažia .
SUTERÉN:
s úžitkovou plochou cca 59 m2 pozostáva z technickej miestnosti, skladu, garáže a schodiskového priestoru z kadiaľ sa dostaneme priamo do domu.

I.NADZEMNÉ PODLAŽIE:
s úžitkovou plochou cca 112 m2 pozostáva
- vstupná veranda
- menšia práčovňa
- schodiskový priestor
- hala
- kuchyňa
- 3 obytné nepriechodné miestnosti
- samostatná kúpeľňa a WC

II. NADZEMNÉ PODLŽIE :
obytné podkrovie : s úžitkovou plochou cca 80m2 toho času nedokončené s možnosťou vytvorenia dvoch väčších, prípadne troch menších miestností, kúpeľne a WC. V podkroví, ktoré je prístupné schodiskom sú budované ľahké rámové drevené priečky / predpríprava na výplň / a v úrovni podlahy sú ukončené rozvody pre kúrenie a vodu, stropy sú zateplené a osadené sú plastové okná.


TECHNICKÉ ÚDAJE: Dom bol daný do užívania v sedemdesiatich rokoch. Od roku 2019 prebieha na dome rekonštrukcia, v súčasnej dobe je na dome z väčšej časti dokončená rekonštrukcia I. nadzemného podlažia mimo kúpeľne , WC a práčovne, ktoré sú predpripravené na svoje dokončenie, v kúpeľni je navrhnutý keramický obklad stien, navrhnutá keramická podlaha, osadená je smaltová vaňa a rebríkový radiátor, v kúpeľni je zrealizované podlahové kúrenie. Môžete v ňom okamžite bývať z vnútra je už takmer hotový, z vonku potrebuje kozmetickú úpravu fasády , pozemku a oplotenia.

V rámci rekonštrukcie bola v dome nanovo urobená elektroinštalácia, 230W/400W, ističová skrinka je s poistkovými automatmi, nová vodoinštalácia a nové kúrenie, vykurovanie je teplovodné oceľovými a plastovými rozvodmi, v nadzemných podlažiach sú oceľové radiátory Korad. Zdrojom pre vykurovanie je starší plynový kotol v kotolni. Príprava TUV je kombinovaným novým bojlerom v kotolni.

Rekonštrukcia I.NP – inštalácie, povrchy stien, podlahy, podhľady, okná, dvere. Vnútorné povrchy stien sú upravené prevažne vápenno cementovými omietkami, strop je s SDK pohľadom, podlahy sú z keramickým povrchom a z veľkoplošných laminátových parkiet v izbách a v hale, interiérové dvere sú foliované hladké a zasklené, zárubne oceľové, okná sú plastové s izolačným dvoj sklom, vstupné dvere sú plastové. V kuchyni je osadená nová kuchynská linka na báze dreva, príprava pre varnú dosku a rúru na prípravu jedla, digestor je komínový.

Rekonštrukcia suterén – Základy a podmurovka sú z pórobetónu, dom je z izoláciou proti vlhkosti. V suteréne sú povrchy stropov upravené pôvodnými vápenno cementovými omietkami, steny sú s SDK obkladom na syst. oceľovom rošte a s odvetraním. Podlahy sú betónové hrubé s navrhnutým keramickým povrchom.

Rekonštrukcia dom exteriér: Zastrešenie je dreveným sedlovým väznicovým krovom s novou profilovou oceľovou pozinkovanou farebnou krytinou na latovaní. Klampiarske prvky strechy – žľaby, zvody, oplechovania sú z pozinkovaného plechu, parapety sú navrhované z hliníkového farebného. Vonkajšie povrchy sú pôvodné – brizolitová omietka, prístavba verandy je bez omietky.

OPLOTENIE: Oplotenie od ulice – južné má vybudované základy a podmurovku, navrhnuté betónové stĺpy, navrhnutá výplň oceľovou tyčovinou, navrhnuté oceľové vráta a bránička. Oplotenie od ulice východné je riešené na novovybudovanom opornom múre, betónová podmurovka a základy, navrhnuté betónové stĺpy, navrhnutá výplň oceľovou tyčovinou. Oplotenie severné od suseda – betónová podmurovka a základy, realizované betónové stĺpy a realizovaná výplň prefabrikovanými doskami.

POZEMOK – pozemok, na ktorom je dom postavený je rovinatý o výmere 662 m2, poskytuje dostatočný priestor nie len na relax ale aj na záhradkárčenie. Po ľavej strane domu je štrková plocha, ostatná plocha zatrávnená bez stromov.

IS – dom má k dispozícii všetky inžinierske siete – mestská voda, elektrina - elektro a zemný plyn, kanalizácia je zvedená do vlastnej žumpy .

.......No a ak potrebujete bývanie čo najskôr, tak dom je k dispozícii ihneď, dom je plne funkčný k bývaniu. Financovanie je možné aj hypotekárnym úverom, s vybavením ktorého vám bezplatne pomôžeme.

ODPORÚČANIE MAKLÉRA:
Dom sa nachádza v kľudnej lokalite, mimo hlavnej cesty, v tesnej blízkosti domu je škola a v blízkosti máme aj škôlku a potraviny, takže je vhodný pre rodinné bývanie a navyše ak ste milovníkom vodných športov, alebo je vaše hobby rybárčenie, dom je vzdialený od vodnej nádrže Nitrianske Rudno len 3,8 km. V obci kde sa dom nachádza je dostatočná občianska vybavenosť. Ak dom spĺňa vaše požiadavky na bývanie, zastavte sa na obhliadku a možno je to práve tu, kde vaša rodina strávi ďalších niekoľko spokojných rokov.

V prípade dohodnutia si obhliadky kontakt : Ing. Galambošová Ludmila 0917 114 229 osobná realitná maklérka / LARESreality

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2021

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty