SKVELÁ CENA - 3-IZBOVÝ APARTMÁN - NOVOSTAVBA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 10. 2021
Závodná, Bratislava II - Podunajské Biskupice
SKVELÁ CENA - 3-IZBOVÝ APARTMÁN - NOVOSTAVBA
97 340 €

SKVELÁ CENA - 3-IZBOVÝ APARTMÁN - NOVOSTAVBA

97 340 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 49 m2
 • Cena za m2: 1 986,53 €/m²
  ID inzerátu: 4498122
Ponúkame na predaj niekoľko typov apartmánov v apartmánovom dome v Podunajských Biskupiciach na Závodnej ulici. Apartmány sa predávajú v štádiu holopriestor, s možnosťou dokončenia do štandardu. Na liste vlastníctva sú apartmány vedené ako nebytový priestor, majú však všetky atribúty štandardného nízkorozpočtového bytu a predstavujú ideálnu variantu štartovacieho bývania pre mladých alebo skvelú investičnú príležitosť, ak chcete uložiť peniaze do nehnuteľnosti a prenajímať ju. Apartmánový dom sa práve rekonštruuje, kolaudácia nebytových priestorov a dokončenie budovy vrátane novej fasády je plánované na august 2021.V ponuke sú rôzne typy apartmánov:


1. NADZEMNÉ PODLAŽIE


Apartmán 1_1.A : 2-izbový, úžitková plocha 40,02 m2 , bez balkóna, v cene : 80 040,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne a samostatnej toalety, s priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby, z ktorej je vstup do šatníka.


Apartmán 2_1B : 2-izbový, úžitková plocha 40,08 m2 , bez balkóna, v cene : 80 160 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s toaletou, s priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


Apartmán 3_1.C : 3-izbový, úžitková plocha 48,67, bez balkóna, v cene : 97 340,- EUR

Dispozícia: Priestranná predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do dvoch samostatných izieb.


Apartmán 4_1.D : 2-izbový, úžitková plocha 29,20 bez balkóna, v cene : 58 400,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


2. NADZEMNÉ PODLAŽIE


Apartmán 1_2.A : 2-izbový, úžitková plocha 27,29 m2 , bez balkóna, v cene : 54 580 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


Apartmán 2_2.B : 2-izbový, úžitková plocha 33,45 m2 , bez balkóna, v cene : 66 900 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


Apartmán 3_2.CD : 2-izbový, úžitková plocha 42,27 m2 , s balkónom, v cene : 93 000 ,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne, WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup na balkón na druhej strane chodby vstup do samostatnej izby a šatníka.


Apartmán 5_2E: 2-izbový, úžitková plocha 33,82 m2 s balkónom, v cene : 74 430,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na balkón je vstup z oboch miestností.


Apartmán 6_2F: 2-izbový, úžitková plocha 29,47 m2 s balkónom, v cene : 64 840,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na balkón je vstup z oboch miestností.


3. NADZEMNÉ PODLAŽIE


Apartmán 1_3A : 2-izbový, úžitková plocha 33,6 m2 , bez balkóna, v cene : 67 200,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s toaletou a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby.


Apartmán 2_3B : 2-izbový, úžitková plocha 39,71 m2 , bez balkóna, v cene : 79 420,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s toaletou a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Pri kuchyni je praktická špajza.


Apartmán 5_3E 2-izbový, úžitková plocha 23,57 s balkónom, v cene : 51 860,- EUR

Dispozícia: Predsieň s priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou. Pri kuchyni vstup do kúpeľne s toaletou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na balkón je vstup z oboch miestností.Apartmán 5_3F 2-izbový, úžitková plocha 28,98 s balkónom, v cene : 63 760,- EUR

Dispozícia: Predsieň so vstupom do kúpeľne s WC a priamym vstupom do obývacej miestnosti s kuchynskou časťou, z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na balkón je vstup z oboch miestností


V cene jednotlivých apartmánov nie je zarátaná odmena pre RK vo výške 3.000,- EUR.
Lokalita postupne prechádza transformáciou na obytnú zónu. Priamo pred apartmánovým domom je detské ihrisko, v pešej dostupnosti sa nachádza Kaufland, DM drogéria, kaviareň a mnoho ďalších obchodov. Dopravná infraštruktúra je bohatá či už smerom cez Podunajské Biskupice alebo cez Slovnaft. Podunajské Biskupice poskytujú kompletnú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, pošta, lekáreň, reštaurácie a kaviarne.Ak Vás ponuka zaujala, radi Vás nehnuteľnosťami prevedieme a určite si vyberiete typ, ktorý je pre Vás najvhodnejší.
Poskytneme Vám kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa.Kanceláriu ACCENT REAL nájdete na Drieňovej ul. 34, Kontaktovať nás môžete aj na tel.č.: 0905 796 171 alebo emailom na: gramblickova@accentreal.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu