Kompletne vybavený byt v tichej oblasti Vlčince
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2021
Černovská, Žilina-Vlčince
Kompletne vybavený byt v tichej oblasti Vlčince
470 €/mes.

Kompletne vybavený byt v tichej oblasti Vlčince

470 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 39 m2
 • Cena za m2: 12,05 €/m²/mes.
  Energie: 15 €/mesiac
  ID inzerátu: 4498923
Žilina-Vlčince 1 izbový byt na prenájom v tichej lokalite Vlčince, s výhladom. (Byt sa nachádza na 9tom poschodí v 10 poschodovom paneláku) K dispozícii ihneď. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, plne vybavený*. 2 loggie, 2 výťahy (z toho 1 nákladný). V blízkosti sa nachádza Pizzeria Kazačok, Billa, kaviareň Na Polceste, Univerzita, Poliklinika, Pošta, MHD zastávka a cyklistické chodníky.

Nájom zahŕňa internet, vodu, kúrenie okrem elektriny (15 eur/mesiac, závisí od používania klimatizácie). Jednomesačný depozit. Ročná zmluva.

* Spotrebiče: indukčná varná doska, samočistiaca rúra, mikrovlnka, chladnička, umývačka riadu, práčka, klimatizácia. Kuchynský riad: taniere, poháre, príbory, hrnce a panvice, rýchlovarná kanvica, hriankovač atď. Nábytok: posteľ a kvalitný matrac, stôl a kreslo, kuchynský stôl a dve stoličky, balkónový stôl a dve stoličky, balkónové podušky atď. Pevný nábytok: internetová televízia (môže byť použitý ako počítačový displej), kancelária, veľká šatníková skriňa, veľké zrkadlo, nočné stolíky, balkónové markízy atď. V kúpelni sa nachádza sprchový kút, bidet. V sprchovom kúte je male okrúhle okno s výhladom.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty