DELTA | Podpivničený 3 izbový rodinný dom Košariská, Dunajská Lužná, 545m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
Košariská, Dunajská Lužná
DELTA | Podpivničený 3 izbový rodinný dom Košariská, Dunajská Lužná, 545m2
195 000 €

DELTA | Podpivničený 3 izbový rodinný dom Košariská, Dunajská Lužná, 545m2

195 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Zast. plocha: 84 m2
 • Cena za m2: 2 321,43 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4500229
Delta Property Vám ponúka na predaj útulný rodinný dom vhodný pre 3 člennú rodinu. Dom je klasifikovaný ako samostatne stojaca rekreačná chata, kompletne podpivničená na pozemku o rozlohe 545 m2. 

RODINNÝ DOM:

Celková zastavaná plocha je 84 m2. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do chodby, z ktorej sa po pravej strane vchádza do obytného priestoru obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou, po ľavej strane sa nachádzajú dve izby a vstup do kúpeľne s toaletou. V centre sa nachádza menšia technická miestnosť. Z obývacej izby je možnosť výstupu na terasu. 

ZARIADENIE: Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi. V obývacej izbe sa nachádzajú krbové kachle. Vo vstupnej hale aj v spálni sa nachádza veľká vstavaná skriňa. Rodinný dom sa predáva so zariadením podľa dohody.

ZÁHRADA: Záhrada poskytuje budúcim majiteľom dostatočný priestor na vytvorenie niekoľkých relaxačných zón, okrasné dreviny, kvitnúce kry a záhradnú terasu.

PARKOVANIE: Parkovanie dvoch vozidiel je možné na pozemku za kovovou posuvnou bránou. Dom sa nachádza na konci ulici. 

LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v obci Dunajská Lužná v záhradnej oblasti jazera Košariská s dobrou dostupnosťou do Bratislavy vďaka neďalekej vlakovej stanice alebo rýchlemu napojenie na diaľničný obchvat. V obci sa nachádza škôlka, škola, detské ihriská, potraviny, zdravotné stredisko, reštaurácia, zastávka autobusu a nákupné centrum COOP Center s viacerými obchodmi a službami. 

Kolaudačné rozhodnutie súčasný majiteľ nedoriešil z dôvodu rodinných okolností. Skutočná realizácia domu sa zhoduje so stavebným povolením a je potrebné, aby budúci majiteľ požiadal príslušný stavebný úrad o vydanie kolaudačného rozhodnutia vo vlastnej réžií.  

CENA: 195 000 €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2015
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu