Na predaj 8-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Hornej Súči, časť Dúbrava.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Trenčín, Trenčín
Na predaj 8-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Hornej Súči, časť Dúbrava.
118 000 €

Na predaj 8-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Hornej Súči, časť Dúbrava.

118 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 291 m2
  Zast. plocha: 97 m2
  Plocha pozemku: 424 m2
 • Cena za m2: 405,50 €/m²
  ID inzerátu: 4500441
3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=DtCPAkXhAWt

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/qUUVbvKE57g

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 8-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Hornej Súči, časť Dúbrava. Jedná sa o rodinný 3-podlažný dom situovaný v tichom a príjemnom prostredí s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Postavený je na pozemku o celkovej rozlohe 424 m2, z toho zastavaná plocha predstavuje plochu 97 m2. Úžitková plocha domu je 291 m2. Napojený je na rozvody el. energie a vody. Voda je dovedená z prírodného vodojemu. Vhodný je na bývanie, ale taktiež vhodný pre víkendové účely. Dom je vyprataný. Maklér odporúča vidieť!

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty