ZNÍŽENÁ CENA Na predaj zrubový dom s výhľadom na Spišský hrad
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 09. 2021
Pongrácovce, Pongrácovce
ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj zrubový dom s výhľadom na Spišský hrad
269 900 €

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj zrubový dom s výhľadom na Spišský hrad

269 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 241 m2
 • Cena za m2: 1 119,92 €/m²
  ID inzerátu: 4500711
Chcete mať luxusný život priamo v lone takejto prírody? Tento zrubový dom Vám prináša takéto možnosti :)
S pozemkom 3245 m2 a užitkovou plochou domu 241m2 budete mať všetko čo potrebujete, ba dokonca viac. ( Videoprehliadka: https://youtu.be/g3NM6na71jg

Zrub má predprípravu:


- na 1.PP sa nachádza prvý vstup so zádverím, miestnosť pre domáce kino, wellness (sauna, sprcha a oddychová miestnosť), kúpeľňa s wc, hala so schodiskom, technická miestnosť, sklad a miestnosť pre vaše hobby.

- 1.NP: na prízemí sa nachádza druhý vstup so zádverím, hosťovská izba, kúpeľňa a samostatné wc, otvorená hala so schodiskom, kuchyňou a obývacou miestnosťou s výhľadom na Spišský hrad. S obývacej časti je vstup do zimnej záhrady v ktorej bude umiestnená jedáleň. Zo zimnej záhrady sú naplánované dva vstupy (je vypracovaný pôdorys na priestrannú terasu 86m2)

- 2.NP: na poschodí sa nachádzajú 3 izby, balkón, šatník, chodba so schodiskom a kúpeľňa spojená s toaletou. Všetky pôdorysy nájdete vo fotodokumentácii na našej webovej stránke ricci.sk spolu s úplným popisom.

Zrub sa nachádza v obci Pongrácovce (neďaleko Spišského hradu) v prekrásnej pokojnej prírode, zhruba kilometer od diaľnice (avšak ruch nie je vôbec počuť a diaľnicu nie je vidieť). Výhľad je zo všetkých strán na prírodu, lesy a polia a z dvoch strán aj na Spišský hrad. Atmosféru pokoja dotvára potôčik, ktorý tečie pod pozemkom (na spodnej časti, čiže je dostatočne nízko a ďaleko od domu)

Technické parametre:


- podpivničenie 1.PP materiál POROTHERM


- zrub materiál borovica a smrek (spodné trámy)


- kúrenie predpríprava na kotol (elektrika), plyn nie je dovedený


- príprava (na všetkých podlažiach) aj na kachľovú pec a v kuchyni na kachľový sporák, ktoré sa dajú použiť v prípade potreby, alebo napríklad ak by vypadla elektrina. Kachľová pec by mala zvládnuť vykúriť každé podlažie samostatne, ale v prípade potreby je možné doplniť vykurovanie infražiaričmi.


- en.certifikát A1.


- v spálni (2.NP) je možné urobiť krb


- ku domu je potrebné napojiť čističku alebo žumpu.


- na pozemku je vykopaná studňa (hĺbka zhruba 18m) s pitnou vodou, na ktorú sa napojí dom.


- zrub sa nachádza na parcele č.181/7 a pozemok 181/3, 181/8, 181/9. 181/10 a 182/3. Pozemky majú zabezpečené právo prechodu a uloženia+správy IS cez ďalší pozemok, ktorý vedie ku hlavnej ceste.


- keďže pozemok je v skutku veľký (3245m2) je možné časť z neho predať.

Kompletnú fotodokumentáciu a popis nájdete na našej webovej stránke ricci.sk


V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0902 747 737, alebo na email: bobb@ricci.sk.


Prajeme Vám príjemný deň.

Dom sa predáva v stave v akom je na fotodokumentácii a má momentálne plachtou zakrytú konštrukciu krovu. Je potrebné urobiť latovanie a krytinu, zvonku urobiť terasu a dokončiť zimnú záhradu. Okná sú už vyrobené na 1.NP (viď foto). Ostatné okná a dvere je potrebné vyrobiť. 1NP a 2NP je postavené z trámovej konštrukcie, je nutné urobiť izoláciu, rošt a následne podlahu, aby boli tieto podlžia pochôdzne. Zrub je nutné obrúsiť a natrieť a dokončiť si ho podľa vlastných predstáv.

Obec Pongrácovce má urobenú kvalitnú priíjazdovú cestu a nenachádzajú sa tu žiadny "pofidérni spoluobčania". Obec je vzdialená 5 min od Spišského hradu a Spišského Podhradia, kde si viete zabezpečiť potraviny (Fresh, Coop...) a zároveň sa nachádza 10min od Levoče s plnou občianskou vybavenosťou, kde sa v lete viete zabaviť na miestnom biokúpalisku a v zime na lyžiarskom svahu. Tento zrub Vám teda ponúka blízkosť civilizácie a zároveň najvyšší luxus priamo v lone prírody.


V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0902 747 737, alebo na email: bobb@ricci.sk.


Prajeme Vám príjemný deň.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Typ konštrukcie: Drevená

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu