Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2022
Kukučínova, Žilina-Staré mesto
CENA DOHODOU - NADŠTANDARDNÝ rodinný dom s garážou a záhradou v centre mesta, vhodný aj pre firmy -
621 000 €

CENA DOHODOU - NADŠTANDARDNÝ rodinný dom s garážou a záhradou v centre mesta, vhodný aj pre firmy -

621 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 470 m2
  Zast. plocha: 158 m2
  Plocha pozemku: 391 m2
 • Cena za m2: 1 321,28 €/m²
  ID inzerátu: 4501438
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Kukučínova. Plocha: úžitková 470m2, zastavaná 158m2, pozemku 391m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Exkluzívna ponuka polyfunkčného objektu - rodinný dom v centre mesta. Skôr ako si prečítate text inzerátu, skopirujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku.

https://my.matterport.com/show/?m=yPxpCtkmWHs

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v centre mesta Žilina na ul. Kukučínova, ktorý sa nachádza na rovinatom pozemku 391 m2. Dom bol v roku 2003 kompletne zrekonštruovaný a kolaudačným rozhodnutím v r. 2004 danný do užívania. Stavba je napojená na všetky inžinierske siete.
Dispozičné riešenie:
1 PP: v podzemnom podlaží je schodiskový priestor, spoločenská miestnosť s krbom a kuchynským kútikom, kotolňa, WC a skladové priestory.
1 NP v prízemí je vstupný priestor a schodiskový priestor, tri kancelárie, kuchynka, socialne zariadenie
2 NP sa nachádza samostatná bytová jednotka - mezonet s obytným podkrovím so samostatným vstupom zo schodiska, kuchyňa s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru so zabodovanými spotrebičmi, v obývacej izbe je schodisko z tvrdého dreva do podkrovia, v obývacej izbe je krb s vyhrievacou teplovzdušnou vložkou, samostatne WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, spálňa, izba.
Povalový priestor nad podkrovím je prístupný sklopnými schodmi, povalový priestor je vykurovaný, klimatizovaný a je presvetlený strešnými oknami.
Pri dome na pozemku sa nachádza murovaná garáž 24 m2 s elektrikou. Dom je vykurovaný plynovým kondenzačným kotlom cez panelové oceľové radiátory KORADO, obytný priestor s podkrovím je klimatizovaný.
Dom je murovaný z tehál do hrúbky 500 mm, zateplený, plastové okná, strecha je na drevenom krove, sedlová väznicovej konštrukcie s vikierom a škridlicovou krytinou.
Dom svojou polohou spĺňa všetky atribúty moderného bývania v centre mesta, možnosť využitia domu aj na administratívno-kancelársku činnosť s obytnou časťou ( v prízemí domu sa aktuálne nachádzajú kancelárske priestory), ale aj ako sídlo firmy.

Pri vážnom a serióznom záujme dohoda na cene istá ! !

NEHNUTEĹNOSŤ je výhradne ponúkaná v realitnej kancelárií Žilinareal s.r.o.
Text, fotky a video je výhradným majetkom realitnej kancelárie.
Pre bližšie informácie alebo obhliadku ma kontaktujte na tel.č. 0905 206 838

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty