Nadštandardné administratívne priestory na prenájom o výmere 70 m2 a viac v budove Ravak Business Ce
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2021
Bratislava V - Petržalka
Nadštandardné administratívne priestory na prenájom o výmere 70 m2 a viac v budove Ravak Business Ce
735 €/mes.

Nadštandardné administratívne priestory na prenájom o výmere 70 m2 a viac v budove Ravak Business Ce

735 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 70 m2
 • Cena za m2: 10,50 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4502693
Administratívny priestor o výmere 70 m2 na prenájom nachádzajúci sa na 3.poschodí v bloku A v 12-podlažnom polyfunkčnom objekte s celkovou úžitkovou plochou 11.700 m2 na Einsteinovej ulici v Bratislave.

Popis: - kompletné a komfortné technické zabezpečenie - centrálna recepcia - stále technické zabezpečenie objektu - 24-hodinová strážna služba - okenné a presklenné konštrukcie so zvukovou odolnosťou 42 dB - zdvojené rozoberateľné podlahy - kúrenie a chladenie budovy realizované v budove chladiacimi stropmi - klimatizácia - bezbariérový prístup - kamerový systém - ľahká dostupnosť na dopravný systém - pakovanie v suteréne budovy so zakladacím systémom a na parkovacích plochách pri objekte - štrukturovaná kabeláž tr.7 - celý objekt je prepojený optickými a metalickými káblami na verejné dátové a telekomunikačné siete - možnosť umiestnenia reklamného pútača na fasáde budovy - objekt sa nachádza v tesnej blízkosti nákupného centra AUPARK (prepojenie a prechod cez lávku) – výhľad na Bratislavu

Štandard administratívnych priestorov: - Predmet nájmu bude prispôsobený požiadavke klienta v štandarde resp. vo vyžiadanom nadštandarde.

Doba nájmu: - Doba určitá (dohodou)

Indikatívne ceny nájmu sú 10,50 €/m2 a 8 €/m2 (kancelárie/ostatné priestory). Servisné náklady sú 4,50 €/m2 vrátane upratovania priestorov nájomcu.
V prípade záujmu je možné ponúknuť reklamnú plochu na fasáde budovy. Samozrejmosťou je poskytnutie rent free mesiacov a kontribúcie na prestavbu priestorov – vždy v závislosti od dĺžky dohodnutej doby nájmu.

Cena za parkovanie v garáži: 80 EUR/1 miesto/mesiac + DPH, parkovanie na parkovacích plochách pri objekte 40 EUR/1 miesto/mesiac + DPH

Ďalšie podobné nehnuteľnosti nájdete na www.immostrahl.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Výťah: Áno
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Kúrenie: Lokálne
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet, Káblová TV

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty