Investičné Štúdio Fatrapark 2 v Hrabove
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2021
Hrabovská dolina 22, Ružomberok
Investičné Štúdio Fatrapark 2 v Hrabove
128 000 €

Investičné Štúdio Fatrapark 2 v Hrabove

Hrabovská dolina 22, Ružomberok, okres Ružomberok
128 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Apartmán
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 35 m2
  • Cena za m2: 3 657,14 €/m²
    ID inzerátu: 4503126
Apartmán vo Fatraparku 2 je ideálnou investičnou nehnuteľnosťou. Nachádzame sa v Hrabovskej doline, v známom mieste rekreácie, iba 100 m od lanovky na stredisko Ski & Bike Park Malinô Brdo.

Všetky apartmány na predaj v Hrabove nájdete tu: https://www.fatrapark2apartments.sk/sk/apartmany-hrabovo-predaj-fatrapark/

ZÁKLADNÉ INFO O APARTMÁNE

Ponúkame na predaj investičný apartmán vo Fatraparku 2 - Jednoizbový Apartmán Rodinné Štúdio s balkónom. Predáva sa spolu so súkromnou úschovňou na lyže/bicykle. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby, jednej izby s manželskou posteľou, 2 x prístelka, jedálenským barom a kuchynkou. Ďalej má aj balkón a kúpelňu. Okná sú plastové, kúrenie podlahové elektrické, murované jadro so sprchovým kútom a WC. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení bytového domu Fatrapark 2.

Úžit. plocha: 34,41 m2 s balkónom (33,21 m2 bez balkónu)
Počet izieb: 1
Počet lôžok: 2+2
Orientácia: juh (zadná strana budovy)
Poschodie: 3. poschodie (zo 6. poschodí)
Cena: 128.000 €
V cene zahrnuté: apartmán + privátna úschovňa na lyže/bicykle cca 2 m2

Kontakt a obhliadky na: +421 903 201 817, Rastislav Škojec - riaditeľ Fatrapark 2

VÝHODY APARTMÁNU AP3:

- apartmán je kompletne zariadený
- možnosť okamžitej vyťaženosti (rezervácie na apartmán už sú aj na budúce obdobie)
- výhoda tohto typu apartmánu (Rodinné Štúdio) - najefektívnejší pomer cena/výkon prenajímania
- apartmán je vedený ako bytový priestor - možnosť hypotekárneho úveru
- kúpa priamo od prevádzkovateľa domu Fatrapark 2 - informácie z prvej ruky

FATRAPARK 2 APARTMÁNOVÝ DOM:

Apartmánový dom má recepciu, reštauráciu s terasou, spoločenskú miestnosť, detský kútik, vonkajšie ohnisko a posedenie. Pozostáva z cca 80 apartmánov. Niektoré apartmány sú využívané na súkromné účely a väčšina apartmánov sa využíva na komerčné prenajímanie. Prevádzka apartmánového domu a aj prenajímanie apartmánov je celoročné.
Exteriér apartmánového domu je veľmi príjemný. Pred domom tečie zurčiaci potok, čo oceňujú všetci, ktorí k nám prídu relaxovať. A na okolo je lesný porast plus ďalšie rekreačné objekty.
K Fatraparku 2 prislúcha aj veľké parkovisko.

HRABOVSKÁ DOLINA A MALINO BRDO:

Hrabovská dolina je známym rekreačným miestom pre Slovákov, ale vo veľkom nás navštevujú aj hostia zo zahraničia. Máme veľké množstvo hostí z Česka, Poľska, Maďarska a ostatných krajín. Dovolenkári aj pracovní cestujúci nás navštevujú celoročne.

V zime je to najmä vďaka lyžiarskemu stredisku Malinô Brdo Ružomberok, ktorého hlavná kabínová lanovka je v Hrabove, iba 100 m od Fatraparku 2. Malinô Brdo je obľúbeným rodinným strediskom, v ktorom si dobre zalyžujú menej aj viac zdatní lyžiari. V blízkosti sú aj ďalšie lyžiarske strediská, ktoré naši hostia zvyknú počas pobytu u nás navštevovať: Kubínska Hoľa (cca 30 km), Donovaly (cca 30 km), Jasná Nízke Tatry (cca 30 km). A v zime k nám hostia zavítajú aj vďaka aquaparkom, ktorých je tiež v okolí veľa. Aquapark Bešeňová je od nás cca 14 km, Tatralandia 30 km, Kúpele Lúčky 16 km alebo Aquapark Dolný Kubín 20 km. A samotné Hrabovo je v zime tiež zaujímavé - jazero sa premení na klzisko pre rodiny alebo na otužovacie miesto pre ladových medveďov a stále je možnosť ísť na pešiu turistiku priamo z Hrabova - napr. do Vlkolínca, do Čutkovskej doliny a pod.

V lete je Hrabovská dolina tiež plná turistov a rekreačných dovolenkárov. V jazere sa dá kúpať plus na prírodnej pláži sa opalovať. Sú tu rôzne atrakcie ako požičovňa člnkov, paddle boardu, kayakov a pod. Taktiež tu je obľúbená Tarzánia Hrabovo, ktorá ponúka niekoľko trás pre deti aj dospelých; zipline, ktorá ide ponad jazero; alebo atrakciu aquazorbing (plávanie na vode v nafukovacej bubline). V lete tu je taktiež veľa stánkov s občerstvením a nápojmi. V lete je taktiež veľmi navštevovaný Bike Park Malinô Brdo Ružomberok, okolité aquaparky, turistické trasy, jaskyne atď. Liptov a Veľká Fatra majú veľmi veľa možností.Máte k danej nehnuteľnosti otázky? A máte záujem o kúpu?

Kontaktujte nás: +421 903 201 817

Rastislav Škojec - riaditeľ Fatrapark 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty