Rezervované - JEDINEČNÉ BÝVANIE na skvelej adrese - MEZONET na BARTOŠKOVEJ
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Bartoškova, Bratislava III - Nové Mesto
Rezervované - JEDINEČNÉ BÝVANIE na skvelej adrese - MEZONET na BARTOŠKOVEJ
369 990 €

Rezervované - JEDINEČNÉ BÝVANIE na skvelej adrese - MEZONET na BARTOŠKOVEJ

369 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 142 m2
  Zast. plocha: 142 m2
 • Cena za m2: 2 605,56 €/m²
  ID inzerátu: 4503317
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj tento jedinečný podkrovný 4 izbový byt, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite pri Trnavskom mýte, konkrétne na Bartoškovej ulici (m.č. NOVÉ MESTO).


Atypický podkrovný dvojpodlažný byt nájdeme na 3. a 4. podlaží zateplenej tehlovej bytovky bez výťahu. Jeho celková podlahová plocha je veľkorysých 142,35 m2. Prvému podlažiu (47,10 m2) dominuje spojený priestor obývačky s kuchyňou. Tí, ktorí radi varia, určite ocenia množstvo odkladacích priestorov kuchynskej linky. Okrem neho tu máme k dispozícii jednu z kúpelní s oknom. Hneď vedľa nej máme samostatné WC. Do obidvoch miestností vchádzame zo vstupnej haly, kde je nainšalovaný vstavaný roldor.


Z obývacej časti miestnosti sa dostávame točitými drevenými schodmi do haly na druhom podlaží mezonetu. Po ľavej ruke máme vstup do priestrannej spálne taktiež vybavenej roldorom. Veľkou výhodou tejto miestnosti je vlastná kúpelňa so sprchovým kútom a bidetom. Je tu umiestnený aj plynový kotol, ktorý slúži ako na ohrev vody, tak na vykurovanie celého priestoru. Po pravej ruke máme schody, ktorými sa dostávame o úroveň vyššie. Nájdeme tu terasu o výmere 8 m2, odkiaľ máme pekný výhľad na ulicu a zeleň. Výhodou je možnosť rozšíriť si vonkajší priestor sprístupnením časti strechy nad tretím podlažím, kam sa vieme dostať priamo z terasy. Vedľa terasy máme dvere do izby, ktorá ma až 30 m2. Vďaka dvom strešným oknám je možné miestnosť rozdeliť na dve samostatné izby. Za touto izbou máme k dispozícii priestor, ktorý môžte využiť či už ako sklad alebo ako šatník.


Lokalitu ani nemusíme predstavovať. Trnavské mýto poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Všetky nákupy vybavíte či už v OC Central alebo LIDL, obidve pár minút pešou chôdzou. Dopravná dostupnosť je viac než výborná - električka, autobusy a trolejbusy, ktorými to máte zhruba rovnako ďaleko do všetkých častí mesta. Ak ste rezidentom Nového Mesta, o parkovanie nebudete mať núdzu či už pred bytovkou alebo vo dvore.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 92106
Cena: 369990 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty