Rezervovaný: Krásny 3i. byt po rekonštrukcii
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Banská Bystrica
Rezervovaný: Krásny 3i. byt po rekonštrukcii
179 000 €

Rezervovaný: Krásny 3i. byt po rekonštrukcii

179 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 75 m2
  • Cena za m2: 2 386,67 €/m²
    ID inzerátu: 4503729
Túžite bývať vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, nádherným výhľadom plným slnka počas celého dňa či už v lete alebo v zime? Práve sa plní Váš sen.

Lokalita Fončordy (pri Papuči) ponúka kompletnú vybavenosť so školou, škôlkami, zdravotným strediskom, detskými ihriskami, zástavkou, jednoducho so všetkým, čo k životu potrebujete. Veľkým benefitom je množstvo zelene.

Samotný byt má výmeru 75 m2. Nachádza sa na 9 poschodí 11 poschodového paneláku vybaveným 2 nákladnými výťahmi. Jeho orientácia je juhovýchod a juhozápad, čo výrazne znižuje náklady na vykurovanie v zimných mesiacoch. Ďalším pozitívom ovplyvňujúcim náklady je samostatná kotolňa priamo v bytovke.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane murovaného jadra, výmeny elektroinštalácie, kompletne znížené stropy sadrokartónom s bodovými osvetlením, nábytok na mieru a mnoho iného.

Dispozične byt tvorili dve izby. Úpravou dispozície boli z najväčšej izby vytvorené dve časti nadväzujúce na seba, ktoré tvoria kuchyňu a obývačku. Z obývačky sa vychádza na jednu z lodžií. Zmenou dispozície byt nadobudol charakter trojizbového. Ďalšie samostatné izby tvoria veľkú detskú izbu a spálňu, z ktorej je východ na druhú lodžiu. Súčasťou rekonštrukcie bola aj výmena komory za šatník. Kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom a priestorom pre práčku so sušičkou. Veľkou výhodou je už realizovaná výmena stupačkových rozvodov. K bytu prináleží samostatná murovaná pivnica.

Parkovanie pred bytovkou na vyhradenom parkovacom mieste s možnosťou zachovania pre nového majiteľa.

Pri serióznom jednaní dohoda istá. RK nevolať!!!

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty