Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 02. 2023
Dolný Chotár
EXKLUZÍVNE!!! ZNÍŽENÁ CENA!!! Na predaj tradičný vidiecky domček na slnečnom pozemku!!!
63 000 €

EXKLUZÍVNE!!! ZNÍŽENÁ CENA!!! Na predaj tradičný vidiecky domček na slnečnom pozemku!!!

63 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Vidiecky dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 1500 m2
 • Cena za m2: 420 €/m²
  ID inzerátu: 4503989
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku https:/youtu.be/watch?v=JT9fsX5ZCqI a 3D prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=yeBKt5BntaS

TUreality ponúka exkluzívne na predaj pre všetkých, ktorí uprednostňujú život v kľudnom prostredí vidieka starší rodinný domček (150m2), ktorý sa nachádza v katastri obce Dolný Chotár na pozemku s rozlohou 15á. Domček čaká na svojho nového majiteľa, ktorý má vzťah k zdravému bývaniu - dom je postavený z válkov, strecha je pokrytá cementovými šindlami - a zrekonštruuje si ho, predpokladáme, zachovajúc jedinečnosť tejto stavby. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej predsiene, z ktorej sa prechádza do kuchyne a tiež do izby. Táto izba je priechodná do dvoch ďalších izieb a malej komôrky slúžiacej ako úložný priestor. Na pozemku sa tiež nachádza murovaná garáž, rôzne hospodárske budovy a tiež dobová "letná kuchyňa" - celopodpivničená a súčasne s drevenou nadstavbou, ktorá slúžila v minulosti ako sušiareň obilia.
Nehnuteľnosť som osobne navštívila a odporúčam ju do pozornosti záujemcom so zmyslom pre život a bývanie v súlade s tradíciami, keďže nehnuteľnosť ponúka dostatok priestoru pre vybudovanie si malého gazdovstva. Energetický certifikát nebol predložený. Ak máte záujem si pozrieť tento dom, resp. doplniť informácie, neváhajte ma kontaktovať a to na tel. čísle +421 41 3217800, alebo prostredníctvom e-mailu kmetkova@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty