Perspektívny 3i byt na Šancovej ulici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 10. 2021
Šancová, Bratislava III - Nové Mesto
Perspektívny 3i byt na Šancovej ulici
189 000 €

Perspektívny 3i byt na Šancovej ulici

189 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 73 m2
 • Cena za m2: 2 589,04 €/m²
  ID inzerátu: 4504221
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite na Šancovej ulici v bezprostrednej blízkosti centra hl. mesta.
Pôvodne veľký 2i byt bol pred rokmi pôvodným majiteľom dispozične zmenený na plnohodnotný 3i byt s výmerou 73 m2. Nachádza sa na 5. poschodí v 5.podlažnom tehlovom bytovom dome UNITAS bez výťahu. Byt je orientovaný na J a JZ so vstupom do bytu cez zasklenenú pavlač.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne, komory a samostatného WC.

Byt sa predáva v pôvodnom stave, úplne vyprataný vrátane kuchynskej linky a je vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.


Bytové domy UNITAS na Šancovej ulici sú národnou kultúrnou pamiatkou, a boli dokončené v roku 1931. Ide o komplex siedmych domov v riadkovej zástavbe, ktoré sú kolmé na Šancovú ulicu. Priestor medzi domami je husto zarastený zeleňou. Typickým prvkom týchto bytových domov sú dlhé pavlače.

Bytový dom Šancová 49-51 je zrekonštruovaný s novou strechou a fasádou (2016 - 2017). Bytový dom má vlastnú kotolňu, obchodný priestor na prízemí momentálne využívaný ako kaderníctvo je v spoločnom vlastníctve majiteľov bytov, pričom nájomník prispieva mesačným nájmom, ktorý navyšuje fond opráv.

Cena bytu je 189.000,-Eur a je konečná, vrátane sprostredkovateľskej provízie RK za kompletný a kvalitný servis. V prípade rýchleho a seriózneho jednania dohoda na cene možná.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 5
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Pivnica: Áno
 • Počet špájz: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty