NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 10. 2021
Prievidza
NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA
Cena dohodou

NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
  • Úžit. plocha: 200 m2
    Zast. plocha: 250 m2
    Plocha pozemku: 947 m2
  • ID inzerátu: 4504435
Vaša Realitná ponúka záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi – Kopanice, nadčasovú novostavbu rodinného domu.

Ide o 4 izbový jednopodlažný rodinný dom s garážou postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 947m2. Pozemok je slnečný, orientovaný východ - juh - západ. Zastavaná plocha predstavuje 250m2 a úžitková plocha je 200 m2. Stavba je jedinečného, vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do južnej a západnej pokojnej svetovej strany.
LOKALITA:
Novostavba RD sa nachádza v tichej, vyhľadávanej lokalite v zástavbe rodinných domov.  Lokalita pôsobí veľmi príjemným a pokojným dojmom bez rušivých zásahov cesty alebo mestského ruchu. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialenosti.
DISPOZÍCIA:
Na prízemí rodinného domu sa nachádza samostatná dvojgaráž pre 2 motorové vozidlá.
Na prízemí rodinného domu sa nachádza vstupná chodba, šatník, spálňa s vlastným šatníkom a vlastnou kúpeľňou s WC, vaňou a sprchovacím kútom. Ďalej je detská izba so vstupom do ďalšej kúpeľne, do ktorej je vstup aj z chodby a ešte jedna izba. Dennú časť tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú veľkorysú terasu.

Pozemok : 947m2

Zastavaná plocha : 250m2

Úžitková plocha – 200 m2

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 140€/mesiac
MATERIÁLY:
NOSNÉ KONŠTRUKCIE :Tehla, pásové oceľobetónové základy. Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy je od 40cm do 60cm.

OKNÁ, DVERE : hliníkové vstupné dvere a plastové okná zo 6 komorových profilov, výrobca PZ final s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.
VÝHODY:
TOP LOKALITA, VEĽKORYSÁ NOVOSTAVBA, SLNEČNÝ POZEMOK

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu