Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 07. 2022
Nové Zámky
Trojizbový tehlový byt v centre mesta Nové Zámky na predaj !
91 900 €

Trojizbový tehlový byt v centre mesta Nové Zámky na predaj !

91 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 67 m2
 • Cena za m2: 1 371,64 €/m²
  ID inzerátu: 4504849
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v centre mesta Nové Zámky/2p, v tehlovom činžovom dome, s vlastným oploteným nádvorým, 50 m od Hlavného námestia v tichej lokalite. Dom má novú strechu, nové inštalácie. Samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby, vpravo je menšia samostatná izba, potom kúpelňa s WC, oproti vchodu je priestranná kuchyňa, z ktorej vľavo je spálňa a z chodby vľavo je druhá spálňa o celkovej výmere 67 m2. Byt prechádza toho času čiastočnou rekonštrukciou, nový ohrievač teplej vody, výmena okien kuchyňa, WC, izba, nová elektroinštalácia. Vykurovanie bytu je zabezpečené plynom - gamatky. Mesačné náklady na byt sú 91 900 €. K bytu prislúcha samostatná pivničná miestnosť 3 m x 3 m a jedno parkovacie miesto vo dvore. Cena nehnuteľnosti je 81 900€, dohoda možná. Bližšie informácie k danej nehnuteľnosti Vám poskytne maklér Ing. Štefan Ölvecký na č.t.: 0902 442 125, email: olvecky@dobrereality.sk.
Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Verejné parkovanie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty