Obchodný priestor na námestí v pasáži
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2021
Banská Bystrica
Obchodný priestor na námestí v pasáži
200 €

Obchodný priestor na námestí v pasáži

200 €


  • Typ: Prenájom
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 34 m2
  • Cena za m2: 5,88 €/m²
    ID inzerátu: 4505390
Na prenájom obchodný priestor pre obchod, kanceláriu, opravy, servis, poskytovanie služieb atď... Nachádza sa na námestí v pasáži o výmere 34 m2, pozostáva z dvoch veľkých okien, vstupných dverí, 1 väčšej miestnosti a odtiaľ idú schody na poschodie, ktorý je možné využívať ako úložný priestor, sklad, kancelária. Zelenú farbu si netreba všímať, každý si vymaľuje podľa vlastných predstáv. V priestore je umývadlo, kúrenie je plynové- čo je veľká výhoda oproti elektrickému kúrenie, ktoré je skoro po celom námestí, toaleta zvlásť pre dámy a pre pánov je v pasáži spoločná pre túto prevádzku a ešte jednu obchodnú prevádzku, je pravidelne upratovaná. Je možné zviditeľniť priestor prostredníctvom reklamných tabúľ ako to bolo doposiaľ. Priestor bol dlhodobo využívaný. Cena mesačného nájmu je 200,-€ plus DPH -v prípade platcov, bez DPH v prípade neplatcov + energie - elektrika, voda, plyn - 70-80 eur mesačne. Prístup autom je až do dvora, tak sú parkovacie miesta. Treba vidieť. Kontakt : 0948 10 48 10.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty