Veľký rodinný dom s krásnou záhradou v obci Lozorno
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 09. 2021
Lozorno
Veľký rodinný dom s krásnou záhradou v obci Lozorno
429 000 €

Veľký rodinný dom s krásnou záhradou v obci Lozorno

429 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 138 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 3 108,70 €/m²
  ID inzerátu: 4506717
Ponúkame na predaj 6 izbový rodinný dom v  Lozorne na pozemku o výmere 600 m2. Ponuka je výnimočná praktickým riešením domu a krásnou záhradou navrhnutou architektom. Významným benefitom je tiež lokalizácia domu v tichej, slepej ulici.

Základné údaje: zastavaná plocha je 106m2, vnútorná podlahová plocha domu je 137,5 m2. Do podlahovej plochy nie je započítaná plocha balkóna 6,24m2 a plocha suterénu 19,5m2. Garáž má výmeru 20,28m2.

Prízemie o výmere 61,27m2 pozostáva z obývačky, hosťovskej izby a príslušenstva ktorým je kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC, chodba a zádverie.

Poschodie o výmere 76,29m2 obsahuje štyri izby a kúpeľňu s WC. V podkroví je tiež povalový priestor prístupný z chodby cez sklopné schody.

Suterén o výmere 19,5m2 pozostáva z jednej miestnosti prístupnej po schodisku zo zastrešenej terasy. Je tu umiestnený boiler na teplú vodu a tiež trojfázová zásuvka 400V.

Garáž  o rozmere 3,25 x 6,24m disponuje zateplenou sekčnou bránou s diaľkovým ovládaním a tiež  aj zásuvkou 400V.

Záhrada navrhnutá architektom je osadená viacerými druhmi drevín (tuje, ihličnany, magnólia, čínska čerešňa a ďalšie)  a tiež novými ovocnými stromami – už rodiacimi (slivka, hruška). Altánok je osadený grilovacím krbom, a je napojený na elektrinu a vodu. Zalievanie záhrady a trávnika je zautomatizované zavlažovacím systémom (nové v r.2014). K dispozícii je kruhový priestor na bazén a solárna sprcha.

Technické špecifikácie:  Dom bol postavený v roku 2006 z tehál Wienerberger o hrúbke 44cm so zateplením - 5cm polystyrénom. Strešná krytina je Bramac. Ide o prakticky riešený a úsporný rodinný dom. V roku 2014 bolo vybudované prestrešenie terasy a prestrešenie priestoru vedľa garáže, čím pribudli ďaľšie dve kryté parkovacie miesta a nové možnosti využitia terasy. Zároveň boli v podkroví vymenené drevené strešné okná Velux za plastové okná Velux. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom Buderus s podlahovým kúrením na prízemí a radiatormi na poschodí. Ohrev teplej vody je riešený 300l boilerom vykurovaným z kotla a tiež vyhrievaným strešným solárnym systémom.

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia, optický internet, satelit Skylink. Zberná nádrž na vodu o objeme 6m3 s čerpadlom  je využiteľná ako alternatívny zdroj vody na polievanie.

K dispozícii sú čerstvé revízie kotla, komína a bleskozvodu.

Okolie a vybavenosť: obec disponuje všetkým potrebným k spokojnému bývaniu. Je tu škôlka a tiež ďalšia súkromná škôlka vo vedľajšej ulici, 9.r základná škola, ľudová škola umenia, zdravotné stredisko (lekár pre dospelých, detský lekár, očný lekár, zubár), lekáreň, ihrisko, tenisové kurty, fitness, pošta, viacero, potravín a reštaurácií, čerpacia stanica a ďalšie potrebné služby.

Na svoje si prídu turisti, cyklisti, hubári aj rybári na priehrade na okraji obce. Dopravné napojenie autom je priamo na diaľnicu, prípadne autobusové spojenie smer Malacky a Bratislava. Jún – september premáva cez Lozorno aj turistický vláčik Bratislava – Plavecké podhradie a späť (víkendy a štátne sviatky).

Cena domu s pozemkom je 429.000,-Eur a je konečná, s kompletným právnym aj hypotekárnym servisom a poplatkami.

Kontakt: Ľubomír Matlovič, matlovic@maximreal.sk, tel.: 0948 676 848

Prečo kúpiť tento dom?

Jedinečná ponuka v tichej a slepej ulici blízko centra obce a všetkých služieb

Všetky inžinierske siete vrátane optického internetu Moderná obec so všetkými potrebnými službami

Bezproblémová a rýchla dostupnosť hlavného mesta Vodná priehrada a Malé Karpaty na okraji obce - ideálne pre milovníkov prírody, turistiky a cykloturistiky. Cyklotrasami sa je možné dostať priamo na trasy Malých Karpát, smer Stupava, Marianka, Rača a pod.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Maxim Real?

Cena nehnuteľnosti je pre Vás konečná- neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách.

K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ľubomír Matlovič, matlovic@maximreal.sk, tel.: 0948 676 848

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet balkónov: 1
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu