Na predaj moderný nebytový priestor v Považskej Bystrici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 09. 2021
Lánska, Považská Bystrica
Na predaj moderný nebytový priestor v Považskej Bystrici
81 900 €

Na predaj moderný nebytový priestor v Považskej Bystrici

81 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Iné komerčné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4508321
Ponúkame na predaj moderný nebytový priestor na ul. Lánska v Považskej Bystrici. Priestor sa nachádza na prízemí BD neďaleko reštaurácie Námorník. Do centra mesta je pešo asi 2 minúty. Je v osobnom vlastníctve a má výmeru 72 m2. Pozostáva z 1 veľkej miestnosti, ktorá sa dá rôzne predeliť, kuchynského kútu, kúpeľne a WC. Nebytový priestor je moderne prerobený, všade sú nové plastové okná s 3-sklom, na podlahe je v celej miestnosti nová plávajúca podlaha. V kuchynskom kúte je tiež nová kuchynská linka s elektrickým sporákom, v kúpeľni je rohová vaňa a umývadlo, príprava pre automatickú práčku. Umývadlo je aj na WC. Kúpeľňa a WC sú pekne vydláždené a obložené. Priestor je zvonku, zvnútra i zo stropu zateplený. Na strope sú nové bodové svetlá. Do priestoru sa vchádza cez bezpečnostné dvere. Boli tam vymenené rozvody, elektriky, vody, odpadu a kúrenia. V dome a v priestore je internet a káblová televízia, optický kábel je potrebné potiahnuť do priestoru zo skrine na chodbe. V priestore sú dve 3-dverové drevené moderné skrine. Steny sú vystierkované a na bielo vymaľované. Nebytový priestor je vhodný na kanceláriu, úrad, e-shop, sklad, vzorkovú miestnosť, kozmetické štúdio a pod. Do NP sa dá dostať aj cez dvere na konci chodby, ktoré sú hneď vedľa vchodu do bytového priestoru. BD má kamerový systém. Pripravuje sa výstavba nového parkovisko za domom, pri rieke. Nebytový priestor je otočený smerom ku rieke, nedolieha tam ruch z ulice. Cena nebytového priestoru je 81 900,- €.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty