Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2022
Biely Kostol
REZERVOVANÉ / Predaj - BIELY KOSTOL - 5 izbový rodinný dom s garážou na krásnom pozemku 1223 m2
327 000 €

REZERVOVANÉ / Predaj - BIELY KOSTOL - 5 izbový rodinný dom s garážou na krásnom pozemku 1223 m2

327 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 185 m2
  Zast. plocha: 129 m2
 • Cena za m2: 1 767,57 €/m²
  ID inzerátu: 4508710
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj veľký 5 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite, v tesnej blízkosti Trnavy v Bielom Kostole. 

Rodinný dom sa nachádza v tichej slepej uličke, na veľkorysom pozemku o rozlohe 1223 m2 a poskytuje ideálne miesto pre rodinný život v tichom a kľudnom prostredí. Na upravenom pozemku je množstvo zelene, stromov a kríkov.

Obvodové múry nehnuteľnosti sú z tehly o hrúbke 44 cm bez zateplenia,  strecha je sedlová pokrytá kvalitnou pálenou škridlou značky BRAMAC. Okná domu sú vysoko kvalitné a vyrobené na mieru z dreveného masívu MERANTI. Všetky interiérové dvere v dome sú vyrobené z masívu s obložkovými drevenými zárubňami, v izbách sú originál drevené parkety, ktoré je možné brúsiť a lakovať. V dome sa nachádzajú dve klimatizačné jednotky (prízemie/poschodie), súkromie a bezpečnosť majiteľov domu stráži zabudovaná elektronická ochrana objektov – alarm. 

Rodinný dom je dvojpodlažný, samostatne stojaci s priestrannou garážou s rolovaciou garážovou bránou. K domu vedie súkromná prístupová cesta ktorá poskytuje dostatok parkovacieho miesta aj priamo pred domom. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa v hĺbke 17 metrov.

Dispozícia domu:

Prízemie:
Do domu sa vchádza vstupnou chodbou so vstavanou skriňou, ktorá prechádza do priestrannej vstupnej haly domu s dominantným dreveným schodiskom. Vstupnú chodbu a vstupnú halu domu oddeľujú štýlové masívne posuvné dvere.
Zo vstupnej haly sa vchádza do veľkej obývacej izby, ktorá je orientovaná na juhozápad a vďaka množstvu okien a balkónov z dvoch strán miestnosti je neustále zaliata denným svetlom. Počas letných horúčav možno v miestnosti použiť zabudovanú klimatizáciu, ktorá postupne vychladí cele prízemie domu.
Dominantou obývacej miestnosti je krb s krbovou vložkou a s prieduchmi do miestnosti. Obývacia izba je veľkými 3 dielnymi balkónovými dverami prepojená s vonkajšou terasou domu so zámkovou dlažbou, ktorá je počas horúcich letných dní tienená výsuvnou markízou. Vonkajšia terasa je orientovaná do upravenej zelenej a tichej záhradnej časti pozemku domu.

Obývacia miestnosť je dverami spojená s praktickou kuchyňou s veľkým oknom, v kuchyni sú zabudované spotrebiče značky Whirlpool. Kuchyňa je prechodná, vchádza sa aj zo vstupnej haly domu.
Na prízemí je samostatné WC s umývadlom a kúpeľňa so sprchovým kútom, obe miestnosti sú vetrané samostatným oknom. 
Zo vstupnej haly domu sa ďalej vchádza do garáže  a do pivničných priestorov domu.

1.poschodie:
Štýlovým dreveným schodiskom sa vychádza do priestrannej haly na poschodí domu, ktorá má vlastný balkón s výhľadom do záhrady, v hale sa nachádzajú 2 drevené strešné okná značky VELUX. 
Na poschodí sú 3 veľké obytné miestnosti, z toho dve miestnosti sú zrkadlovo orientované spojené veľkým spoločným balkónom po celej dĺžke domu, jedna miestnosť má zabudovanú klimatizačnú jednotku, ktorá postupne vychladí celé poschodie domu. Obe miestnosti majú prieduchy tepla vyvedené z krbu v obývacej miestnosti.

Tretia priestranná izba je využívaná ako spálňa so vstavanou zrkadlovou skriňou roldor a balkónom.
Na poschodí je nezvyčajne priestranná a zaujímavá kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a veľkým balkónom, ďalej je tu samostatné WC s umývadlom a strešným oknom.  

Pivničné priestory:
Zo vstupnej haly domu sa vchádza do rozľahlých pivničných priestorov, ktoré tvorí niekoľko prakticky rozvrhnutých väčších a menších miestností.
Dve väčšie miestnosti by sa dali využiť ako pracovný ateliér alebo ako pracovňa , k miestnostiam privádzajú svetlo kvalitné anglické dvorce. 
V pivničných priestoroch sa nachádza aj technická miestnosť s plynovým kotlom na kúrenie. Všetky miestnosti s keramickou dlažbou sú vykurované podlahovým kúrením, miestnosti s parketami a pivničné priestory vykurujú radiátory.
Do domu je privedených 380V (garáž, pivnica), dom je napojený na certifikovanú čističku odpadových vôd, dom nie je napojený na kanalizáciu.

Po jednoduchých stavebných úpravách možno tento rodinný dom prerobiť na dve samostatné bytové jednotky, každú so samostatným vchodom.

V cene nehnuteľnosti pre vás zabezpečíme:
Sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis, prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu, sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 248 638.
Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty