TOREA - PREDAJ RD - HURBANOVA VES
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2021
Hurbanova Ves
TOREA - PREDAJ RD - HURBANOVA VES
120 000 €

TOREA - PREDAJ RD - HURBANOVA VES

120 000 €

Vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Zast. plocha: 196 m2
  Plocha pozemku: 907 m2
 • Cena za m2: 1 200 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4508835
Vo výhradnom zastúpení ponúkame starší rodinný dom v obci Hurbanova Ves, okres Senec. Dom je v pôvodnom stave na pozemku vo výmere 907 m2, úžitková plocha domu je 99 m2. Jedná sa o prízemný dom s prístavbami za domom.

Dispozičné riešenie - priestranná predsieň, kuchyňa s komorou, 3 spálne a kúpeľňa spojená s WC a komory za domom. Základy domu sú betónové, obvodové murivo aj priečky sú z tehál. Strop nad prízemím je drevený trámový, strecha je sedlová. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Za domom sa na nachádza garáž. Pozemok je prístupný z dvoch strán.

Dom napriek nevyhnutnej rekonštrukcii má výbornú polohu, nachádza sa v strede obce. Výborná dostupnosť - 10 minút autom do okresného mesta Senec, 40 minút do BA a TT. Daná lokalita je pokojná a výhodná pre trvalé bývanie ako aj rekreáciu.

Kúpu je možné financovať prostredníctvom HÚ. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté aj hypotekárne poradenstvo – zabezpečíme pre Vás najvýhodnejší úver na financovanie kúpy nehnuteľnosti. To všetko vo vlastnej réžii na základe licencie na finančné sprostredkovanie v oblasti úverov s dlhoročnou praxou (finančný agent NBS a člen siete sprostredkovateľov spoločnosti INSIA) a osobnej spolupráce s pobočkami bánk.

Naše viac ako 20-ročné skúsenosti na realitnom trhu v Bratislavskom kraji Vám určite prinesú kvalitné služby. Veríme, že ich oceníte podobne ako títo klienti v našom krátkom prezentačnom videu: https: youtu.be pETfziLrH6M

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet pivníc: 1
 • Plochy pivníc: 30 m²
 • Predzáhradka: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty