EXKLUZÍVNE Trojizbový byt v Petržalke na predaj
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Topolčianska, Bratislava V - Petržalka
EXKLUZÍVNE Trojizbový byt v Petržalke na predaj
199 500 €

EXKLUZÍVNE Trojizbový byt v Petržalke na predaj

199 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 69,34 m2
 • Cena za m2: 2 877,13 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4509248
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka na ulici Topolčianska.  Byt na nachádza na 6. poschodí v 12. poschodovom panelovom dome s 2 výťahmi, na poschodí sa nachádzajú 4 byty. Disponuje výmerou  69,34m2 ( z toho cca 3m2 loggia a 1,37m2 pivnica )
Vstup do bytu je chránený bezpečnostnými  dverami. Rekonštruovaná kúpeľňa má  murované jadro. V obývačke, chodbe a kúpeľni sú urobené sádrokartónové podhľady, V izbách je stierka a v obývačke, kuchyni, na chodbe a v kúpeľni sú omietky. V izbách je plávajúca podlaha Parador,  plastové okná Kommerling, nové radiátory a nové dvere. V spálni je 4m vstavaná skriňa Roldor. Balkón je chránený bezrámovým zasklievacím systémom.  Byt disponuje káblovou televíziou a Internetom.

Dom je zateplený, v dome sú 2 nové výťahy, kamerový systém, bezbariérový vstup. Vchod aj poschodie je zabezpečený čipom.
V blízkosti je niekoľko materských škôl a dve základné školy, základná umelecká škola a veľké detské ihrisko. Vo vzdialenosti 5 minút pešo je jazero Veľký Draždiak s workout-ovým ihriskom. Od domu vedie hrádza Chorvátskeho ramena, ktorá ponúka rôzne možnosti prechádzok a športovania ako korčuľovanie a cyklistika. V okolí sú vybudované bežecké trasy.  V blízkosti sa nachádza katolícky kostol Svätej rodiny a evanjelicky kostol Svätej trojice. Pri pohľade z okna je vidno  budovu Technopolu so svietiacou fontánou a nemocnicu na Antolskej. Pred domom je zastávka autobusov 92, 95, 99, 192, N95, N99 a neďaleko konečná 83. Z lokality je dobré pripojenie sa na neďaleký diaľničný obchvat.
Byt  orientovaný na dve svetové strany s výhľadom na Chorvátske rameno.

 Pri predaji nehnuteľnosti je cene zahrnuté:  zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy), vybavenie financovania, podrobná analýza najlepšej ponuky bánk, osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti, zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou,  osobná účasť pri podpise dokumentov, osobná účasť makléra pri finančných operáciách, odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností, zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka), asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti, usmernenie pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho.

V prípade záujmu poskytujeme aj poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom HU spolu s poistením osôb a majetku.. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 12
 • Podlažie: 6
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty