PRENÁJOM: Obchodné administratívne priestory 3B Office, 333 m2, Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 10. 2021
Zvolenská Cesta, Banská Bystrica
PRENÁJOM: Obchodné / administratívne priestory 3B Office, 333 m2, Zvolenská cesta, Banská Bystrica
2 997 €/mes.

PRENÁJOM: Obchodné / administratívne priestory 3B Office, 333 m2, Zvolenská cesta, Banská Bystrica

2 997 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 333 m2
  Zast. plocha: 740 m2
 • Cena za m2: 9 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4509558
NOVÝ, PRÍJEMNÝ, PRÍZEMNÝ, UNIVERZÁLNY, SVETLÝ, BEZPEČNÝ, DOBRE DOSTUPNÝ OBCHODNÝ / ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR S PARKOVANÍM. SEN, ČI REALITA?
VYUŽITE MOŽNOSŤ BYŤ PRVÝM NÁJOMNÍKOM, DOPRAJTE SI PRE SVOJE PODNIKANIE PRIESTOR NA ÚROVNI.

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na prenájom univerzálny priestor v novom obchodno-administratívnom centre 3B Office na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici.

PREDMET PONUKY
Univerzálny obchodný / administratívy priestor vybavený tromi samostatnými vstupmi, predvádzacou miestnosťou, skladovou časťou, kanceláriou s predsieňou, sociálnymi zariadeniami a štyrmi parkovacími miestami v cene, situovaný v prízemí trojpodlažnej, kompletne zrekonštruovanej budovy (2020, energetická trieda A) s orientáciou východ-západ.
Obchodný / administratívny priestor (333 m2) tvoria dve samostatné časti (A, B), ktoré je možné prepojiť spojovacími dverami alebo využívať oddelene (samostatný vstup). Každá časť má samostatné sociálne zariadenia (muži, ženy). Priestor je chránený samostatným bezpečnostným systémom pre každú časť (alarm), kamerovým systémom a 24 hodinovým monitoringom strážnou službou.
Prenajímaný priestor má kvalitné osvetlenie a podlahy z dlažby, pripravené rozvody pre internetové pripojenie (bez zabezpečenia služby zo strany prenajímateľa), vykurovanie ústredným kúrením (plyn) s možnosťou regulácie. Úprava priestorov podľa konkrétnej požiadavky a činnosti nájomcu je možná po dohode s prevádzkovateľom budovy (napr. klimatizácia, úprava rozvodov vody pre konkrétnu činnosť, odvetrávanie, 400 V, dispozičná úprava).
Objekt 3B Office prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020, budova má energetický certifikát triedy A a spĺňa všetky požiadavky pre jeho prevádzku vo vyššom štandarde. Objekt je chránený bezpečnostným systémom (kamery + monitoring strážnou službou) a elektronickým protipožiarnym systémom.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE
Obchodný / administratívny priestor A (173 m2): hlavný vstup z parkoviska, predvádzacia miestnosť, chodba, kancelária s predsieňou, sociálne zariadenia (muži, ženy).
Obchodný / administratívny priestor B (160 m2): hlavný vstup z parkoviska, bočný vstup zo zadnej strany budovy, priestor opticky predelený priečkou, sociálne zariadenia (muži, ženy).

OBCHODNÝ / ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR "A" A "B" JE MOŽNÉ PRENAJAŤ AJ SAMOSTATNE!

LOKALITA
Obchodno-administratívna budova 3B Office je jedna z posledných budov stojacich po ľavej strane Zvolenskej cesty, v smere z centra B. Bystrice (6 km) do Zvolena (15 km), s dostupnosťou od diaľnice (v oboch smeroch) do 5 minút. Občianska vybavenosť (úrady, pošta, banky) je vzdialená do 10 minút, stravovacie služby sú do 150 m.
Zvolenská cesta je obchodno - priemyselnou a administratívnou časťou B. Bystrice, ktorá je zároveň okresným aj krajským mestom, územne situovaným v centre Slovenska, aj zo Zvolena.

ODPORUČENIE MAKLÉRA
Objekt 3B Office prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020, budova má energetický certifikát triedy A a spĺňa všetky požiadavky pre jeho prevádzku vo vysokom štandarde (stavebné prevedenie, bezpečnosť, parkovacie miesta).
Obchodný (administratívny) priestor na Zvolenskej ceste je vhodný pre office centrum, skladový priestor (e-schop), servisné stredisko, predajňu alebo inú obchodnú prevádzku. Výhodou je dobrá dostupnosť z diaľnice, obslužnosť v rámci areálu a dostatok parkovacích miest pre užívateľov objektu.
V prípade potreby je možné v objekte prenajať ďalšie administratívne priestory (kancelárie).

CENA 9 Eur /m2, 2997 Eur/mesiac.
V cene prenájmu sú zahrnuté.
- 2 parkovacie miesta zdarma pre časť A a 2 parkovacie miesta zdarma pre časť B (ďalšie parkovacie miesta je možné prenajať za cenu 20 Eur mesačne)
- spoločné prevádzkové náklady (údržba budovy, zelene, parkovísk, chodníkov, osvetlenia, prevádzka bezpečnostných systémov a i.)
V cene prenájmu nie sú zahrnuté náklady na energie (elektrina, voda, vykurovanie), ktorých zálohové platby budú určené na základe činnosti nájomcu a reálne využitie zúčtované 1 x ročne.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty