2-izbový slnečný byt v centre Bratislavy
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 10. 2021
Grösslingova, Bratislava I - Staré Mesto
2-izbový slnečný byt v centre Bratislavy
295 000 €

2-izbový slnečný byt v centre Bratislavy

295 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 83,5 m2
  • Cena za m2: 3 532,93 €/m²
    ID inzerátu: 4509828
Na predaj 2-izbový slnečný byt s výhľadom na zeleň v Bratislave I – m.č. Staré Mesto na Grösslingovej ul. Byt sa nachádza na 3.poschodí v bytovom dome bez výťahu. V byte je vstupná chodba, obývačka, spálňa, samostatná kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné WC. Byt má plastové okná, drevené parketové podlahy v obytných miestnostiach a dlažbu v kuchyni, kúpeľni a na toalete. Vykurovanie bytu je s vlastným plynovým kotlom. Úžitková plocha bytu je 83,5 m2. Parkovať je možné na ulici v okolí domu.
V okolí domu je výborná občianska vybavenosť a skvelé kultúrno-spoločenské možnosti, školy (MŠ, ZŠ, gymnáziá, vysoké školy), nemocnice, obchodné domy TESCO, EUROVEA, LIDL, BILLA. Neďaleko je pešia zóna ako aj nábrežie Dunaja, divadlá (Národné divadlo, Divadlo P.O. Hviezdoslava, Malá scéna, Nová scéna, Divadlo Gunagu) kiná, múzeá, kaviarne a reštaurácie. Prírodu si môžete užiť v neďalekých parkoch (Medická záhrada, Námestie slobody, Sad J.Krala, Dunajská hrádza...). V okolí je skvelá dopravná dostupnosť na všetky smery, autobusová stanica Nivy, dobré napojenie na diaľnicu oboma smermi.

Poprosím realitné kancelárie nekontaktovať !!!

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty