Na prenájom nová zariadená kaviareň v Tekovských Lužanoch
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 11. 2021
Nezadaná, Tekovské Lužany
Na prenájom nová zariadená kaviareň v Tekovských Lužanoch
Cena dohodou

Na prenájom nová zariadená kaviareň v Tekovských Lužanoch

Cena dohodou


  • Typ: Prenájom
    Druh: Reštauračné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 100 m2
  • ID inzerátu: 4510411
Ponúkame na prenájom kompletne vybavenú, zabehnutú kaviareň (bar) v obci Tekovské Lužany. Kaviareň sa nachádza v samostatnej budove pri hlavnej ceste v smere na Nové Zámky. V súčasnosti je kaviareň mimo prevádzky. Budova bola kompletne zrekonštruovaná s novou prístavbou, taktiež s terasou vo dvore a pri ceste. Kaviareň disponuje s vlastným parkoviskom. Interiér je nový a štýlovo zariadený, počet miest na sedenie cca 40m2 a terasa cca 30m2. Samotné priestory s rozlohou cca 100m2 pozostávajú z hlavnej prevádzkovej časti (ktorá je delená na 2 samostatné priestory a bar), terasy, kuchyne, skladov, kancelárie a 2x toalety. Ku kaviarni je možnosť po dohode si prenajať aj kompletne vybavenú voľne stojacu bunku (stánok) , ktorá je vybavená kuchyňou pre rýchle občerstvenie. Celá prevádzka je plne vybavená, (viď. foto) je schopná znovu otvoriť bez akýchkoľvek investícií.
Kaviareň je možné prenajať s celým svojím zázemím, vrátane komplet dokumentácie, zoznamom dodávateľov, mena, know - how, tovaru, nábytku a príslušenstva, ale aj bez vybavenia.
Výhodu je veľmi dobrá poloha (hlavný ťah), nové kvalitné zariadenie a príslušenstvo, nová budova s parkoviskom, konkurenčná výhoda v obci a v okolí, možnosť rozšírenia druhu podnikania (pizza, kebab, hamburger, cukráreň atď...)

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: nemá

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty