Zrekonštruovaný 3i byt na okraji centra mesta, Starohájska
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 10. 2021
Starohájska, Trnava
Zrekonštruovaný 3i byt na okraji centra mesta, Starohájska
189 400 €

Zrekonštruovaný 3i byt na okraji centra mesta, Starohájska

189 400 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 67,92 m2
 • Cena za m2: 2 788,57 €/m²
  ID inzerátu: 4510695
Bývanie na okraji centra mesta má hneď niekoľko výhod a preto by tento byt nemal chýbať na Vašom zozname nového bývania. Kombinácia cenovej dostupnosti a bezprostredného zázemia služieb v okolí je v tomto prípade posilnená o atmosféru historického centra, ktorého brány sú od vchodu do bytového domu len na necelých 450 metrov. Do mesta Vás to na pešo bude lákať o to viac, že sa tam dostanete pohodlne a bezpečne po pešom nadchode ponad dopravnú tepnu.

Ponúkaný byt je orientovaný do dvoch svetových strán, pričom sa nachádza na vyvýšenom prízemí 7 poschodového bytového domu. Do južnej strany orientované spálne (na stranu Starohájskej ulice) sú v dostatočnej výške, vysoko nad hlavami chodcov. Severná strana orientovaná do zeleného areálu FKM je pocitovo na druhom poschodí a disponuje dokonca loggiou o výmere 3.9m2. Ak ste sa teda zľakli vyvýšeného prízemia, v tomto prípade ide naozaj len o technický údaj.

Samotný bytový dom je kompletne zateplený, má osadené plastové okná a zrenovovaný vchod a výťah. Spoločné priestoru sú premaľované a udržiavané, pričom na podlaží sa nachádzajú len 2 byty. Aktuálny majiteľ nadobudol byt v pôvodnom stave a s rekonštrukciou neváhal. Pomerne rozsiahla rekonštrukcia zahŕňala výmenu všetkých rozvodov inžinierskych sietí ako elektrina, voda či odpad. Na oko poznateľné zmeny zahŕňali aj výmenu plávajúcej podlahy za nové lamináty v obývacej miestnosti a jednej z dvoch spálni. Vymenili sa pôvodné liatinové radiátory za plechové a natreli čerstvým náterom inak kovové zárubne. Čiastočnou rekonštrukciou prešlo aj sociálne zázemie v podobe samostatnej toalety a oddelenej kúpeľne, kde sa zadovážila nová sanita v podobe novej vane.

Po dispozičnej stránke ide štandardný 3 izbový byt s výhodou loggie a orientácie do dvoch svetových strán s celkovou výmerou takmer 68m2, pričom podlahová plocha je rozšírená o výmeru loggie a praktickej latkovej pivnice v suteréne bytového domu. Vstup je vyriešený predsieňou o výmere 6m2, v ktorej oceníte na mieru riešenú šatníkovú skriňu a plynulý prechod do kuchyne, kde môžete zložiť čerstvý nákup. Okrem toho sa z nej pristupuje do spomínanej toalety s odvetrávaním a oddelenej kúpeľne s novou vaňou, umývadlom s umývadlovou skrinkou a práčkou. Aj keď má kúpeľňa netypicky pôdorys a ponúka sa na dispozičnú úpravu aj so susediacou kuchynskou stenou, tak pohyb v nej nepôsobil nekomfortne.

Pri spomínanom kuchynskom priestore (spolu so sociálnym zázemím ide o priestor s výmerou takmer 17m2) Vás potešíme potravinovou komorou s regálovým systémom kde systematicky uskladníte potraviny o dostačujúcich rozmeroch 1x1m. Prístup na loggiu s krásnym výhľadom len dotvára útulnosť bytu a jeho praktickú stránku. Počas varenia veľmi rýchlo vyvetráte a čas strávený v kuchyni nebude len o pozeraní sa na bielu stenu.

Byt sa ponúka na predaj ako čiastočne zariadený, to znamená že nie všetok nábytok na fotkách je súčasťou kúpnej ceny a je skôr predmetom dohody. Určite sa však bavíme o vstavaných šatníkových skriniach, pričom v južnej spálni so vstupom z predsiene je jedna riešená systémom rolldoor - ako vstavaná s posuvnými dverami. Priestoru na uskladnenie osobných vecí a šatstva je tu až až. Obývacia izba je situovaná oproti vstupu do bytu, pričom sa z nej pristupuje do druhej z dvoch spálni o celkovej výmere 12.6m2. Obývačka je pravidelného tvaru s výhľadom na pokojný areál, výmerou viac ako 20m2 a s dostatkom priestoru aj na plnohodnotné jedálenské sedenie.

O televíznu a internetovú zábavu sa stará optické pripojenie prevádzkované spoločnosťou SVAN, pričom to Vám postačí aj na prípadnú prácu z domu v rámci home office. Asi ako posledné za zmienku stojí parkovanie, ktoré je bezproblémové na oboch stranách bytového domu, či priamo pod dohľadom vo vnútornom areály alebo na kolmých státiach pozdĺž Starohájskej ulice.

Lokalita:
Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť, z ktorej ťaží o niečo vzdialenejšia a vyhľadávaná Arbória residence. Bezprostrednej blízkosti domu sa nachádza rovnomenná autobusová zástavka Starohájska so spojmi autobusov 13, 14, 3 a č. 4, ktoré Vás v pravidelných intervaloch dopravia do všetkých mestských státí.

Ak byt kupujete ako rodina s deťmi alebo mladý pár s veľkými ambíciami, tak lepšie prostredie v Trnave asi ani nenájdete. Detské ihriská na otvorených zelených priestranstvách sú všade navôkol, najbližšie len 350 metrov od vchodu. To platí aj pre materské aj základné školy (Základná škola Spartakovská len 450 metrov s príjemnou prechádzkou cez park), či príležitosti pre aktívny relax a rozvoj zdravého životného štýlu celej rodiny na zimnom štadióne či letnom kúpalisku.

Každý určite ocení cyklochodník pod domom, pre pohodlný pohyb po meste alebo susediace fitness centrum. Potraviny vybavíte v prevádzke Kaufland len 500 metrov od domu, či v Galérii Tesco o niečo ďalej s množstvom ďalších prevádzok. Voľný čas počas upršaných dní alebo zimných mesiacov môžete stráviť aj v City Aréna s množstvom voľnočasových príležitostí. Susediacu polikliniku so všetkými typmi lekárov asi netreba už ani spomínať, viete si predstaviť lepšie miesto pre bývanie na okraji centra Trnavy?

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 7
 • Podlažie: 1
 • Umiestnenie: Vyvýšené prízemie
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Doplnková informácia

Financujete hypotékou? S naším hypocentrom získate ZADARMO znalecký posudok (300€) a kontrolu zmlúv advokátom aj keď nehnuteľnosť nekúpite u nás, viac na osobnimakleri.sk/hypo

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty