3 izbový byt, 83m2, Nová Dubnica.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 10. 2021
SNP, Nová Dubnica
3 izbový byt, 83m2, Nová Dubnica.
129 900 €

3 izbový byt, 83m2, Nová Dubnica.

129 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 83 m2
 • Cena za m2: 1 565,06 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4511070
Hľadáte 3 izbový byt s väčšou rozlohou, rozumným dispozičným riešením v tichej a vyhľadávanej lokalite Novej Dubnice? Tak potom táto nehnuteľnosť je šitá na mieru práve pre Vás a ste tu správne.
5 STARS Realitná agentúra, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka 3 izbový byt na ulici SNP v Novej Dubnici o rozlohe 83m2.

Pýtate sa, prečo by som si mal kúpiť práve tento byt v tejto lokalite? Naskytá sa tu jednoduchá odpoveď. Byt sa nachádza v lokalite ideálnej pre mladú rodinu s deťmi, nakoľko v blízkom okolí je všetko čo mladá rodina a deti potrebujú, množstvo zelene, ihriská, obchody a školy. Nová Dubnica ako druhé najväčšie mesto Ilavského okresu ponúka svojim obyvateľom úplnú občiansku vybavenosť. Byt prešiel v roku 2005 kompletnou rekonštrukciou. Hoci od rekonštrukcie ubehlo už 16 rokov byt je veľmi zachovalý bez ďalších veľkých investícii. V byte bola kompletne vymenená elektrika, vymurovaná kúpeľňa a WC, vymenené okná za plastové a v izbách boli zrenovované a ponechané parkety. V roku 2017 bol zrekonštruovaný strop v obývacej izbe.
Dispozične riešenie bytu:
a) Chodba - vstavaná skriňa.
b) Kúpeľňa.
c) Samostatné WC s umývadlom.
d) Obývačka (parkety) priechodzia do kuchyne
e) Kuchyňa – (plynová sporák s elektrickou rúrou).
f) Izba (parkety) - balkón.
g) Spálňa (parkety).
Byt je umiestnený na 4 poschodí 8 podlažného bytového domu. V dome boli kompletne vymenené stúpačky a opravená strecha. V budúcom roku je plánované zateplenie bytového domu. Veľkou výhodou tohto bytu je i to, že je dispozične riešený na dve svetové strany čo umožňuje hlavne v letnom období veľmi dobré vetranie. K bytu prináleží murovaná pivnica. Celkové mesačné náklady s energiami sú 195,- Euro.
Tak ako, čo hovoríte na tento 3 izbový byt s rozlohou 83 m2, ktorý sa predáva za cenu 129 900,- euro?
Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:
Poradenstvo úverového špecialistu: V prípade, že využijete bezplatné služby nášho úverového špecialistu, spoločnosť 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o. Vám náklady za vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
Naša realitná kancelária si zakladá na korektnom jednaní s klientom. Spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho je u nás na prvom mieste.
Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: peter.vozar@5starsreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, Legionárska 6434/2, 3 poschodie.
S pozdravom Ing. Peter Vozár - 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2005
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 4
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Umiestnenie: Vyššie poschodie
 • Výťah: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty