POSLEDNÉ BYTY V PREDAJI: 2.izb.DOKONčENÉ byty v NOVOSTAVBE, s parkovacím státím,pivnicou,lokalita Va
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 12. 2021
Malacky
POSLEDNÉ BYTY V PREDAJI: 2.izb.DOKONčENÉ byty v NOVOSTAVBE, s parkovacím státím,pivnicou,lokalita Va
88 500 €

POSLEDNÉ BYTY V PREDAJI: 2.izb.DOKONčENÉ byty v NOVOSTAVBE, s parkovacím státím,pivnicou,lokalita Va

88 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 48 m2
 • Cena za m2: 1 843,75 €/m²
  ID inzerátu: 4512324
TU reality, Radlinského c. 14, Malacky ponúka:
https://www.tureality.sk/nehnutelnost/41692/2izbDOKONcENE-byty-v-NOVOSTAVBE-s-parkovacim-statim-pivnicoulokalita-Vampil3-km-od-Malaciek.html (fotky tu!)
dokončené tehlové zateplené prízemné 2. izb.byty o rozlohe 48 m2, nachádzajúce sa v rezidenčno-rekreačnej štvrti Vampíl, ktorá v súčasnosti patrí k najvyhľadávanejším v okrese Malacky. Ideálne pre milovníkov prírody. Dopravné napojenie umožňuje nákupy v OC Malavia v Malackách (5km), pričom cesta do hlavného mesta zaberie do 20 min (Bory Mall len 25km). V obytnom dome sa nachádza 10 bytov a jeden obchodný priestor.
Byty sú určené na trvalé bývanie, pričom atraktívna lokalita má zároveň rekreačný charakter. Predstavuje preto aj zaujímavú investičnú príležitosť. Scenériu okolia dotvára jazero, potok a upravený areál wellnesshotela s reštauráciou. V širšom okolí sú jazdiareň aj golfové ihrisko. Rovinatý pozemok sa nachádza v tesnej blízkosti borovicového lesa.
Ku každému bytu prislúcha 1 parkovacie miesto ( za poplatok) a murovaná uzamykateľná pivnica o výmere 3,2 m2( v cene bytu).
Dispozícia bytu pozostáva z vstupnej haly, z kúpeľne s vaňou, umývadlo, elektrickým kotlom na ohrev teplej vody, toaleta Geberit, veľkorysej kuchyne prepojenej s obývacou izbou a samostatnou spálňou.
Zdroj tepla je riešený podlahovým vykurovaním vo všetkých miestnostiach. Príprava teplej úžitkovej vody v dome je zabezpečená elektrickým boilerom. Byt.dom je aktuálne napojený na všetky potrebné inžinierske siete – elektrickú energiu, vodovod aj kanalizáciu.
K bytu je nutné dokúpiť aj jedno PARKOVACIE STÁTIE v cene: 5800 eur, vrátane DPH!
Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Energetický certifikát bude k dispozícii po kolaudácii, v decembri 2021. Mesačné náklady pre 3.člennú rodinu sú odhadnuté na sumu cca 80Eur/mesačne vrátane energií.
V prípade záujmu, prosím, kontaktujte: Diana Novotná +421 41 321 78 00 , novotna@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu