Ponúkam na predaj veľký podpivničený dom vo Svätom Juri
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 10. 2021
Fraňa Kráľa, Svätý Jur
Ponúkam na predaj veľký podpivničený dom vo Svätom Juri
399 000 €

Ponúkam na predaj veľký podpivničený dom vo Svätom Juri

399 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 280 m2
  Zast. plocha: 170 m2
  Plocha pozemku: 380 m2
 • Cena za m2: 1 425 €/m²
  ID inzerátu: 4512588
Ponúkam na predaj 5.izbový rodinný dom vo Svätom Juri v tichom prostredí - Žabky.

Svätý Jur je starobylé mestečko, s viac ako 700-ročnou vinohradníckou tradíciou obklopené unikátnymi terasovitými vinohradmi na úpätí Malých Karpát, v bezprostrednej blízkosti Bratislavy. Historické jadro Svätého Jura bolo v roku 1990 vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Nachádza sa len 3 km od Bratislavy.


Výborne dostupná lokalita s minimálnym dopravným zaťažením. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 380 m2. RD bol kolaudovaný v roku 1985, je zateplený, na dome sú drevené okná s izolačným trojsklom so sieťkami. Strecha je šikmá, povala prístupná (1,2m vysoká). Súčasťou domu je garáž pre 1 auto servisným otvorom ( 2 x 1 m ) na podlahe ústiacim do dielne v suteréne.

Úžitková plocha domu je 280 m2, pozemok má 380 m2, terasa 80 m2 a povala pozdĺž celého domu.
Dom je kompletne podpivničený a čiastočne zrekonštruovaný: drevené okná s dvojsklom, betónové podlahy, na ktorých sú koberce.

Dispozičné riešenie:

Podzemné podlažie: ÚP je cca 150 m2 a nachádza sa tu 8 samostatných miestností, ktoré boli využívané, ako skladové priestory, vínna pivnica, dielňa, práčovňa, sušiareň a pracovná kuchyňa, sauna, špajza. V najväčšej miestnosti, ktorá bola využívaná, ako kancelária sa nachádza krb a drevené parkety.Prízemie je veľkoryso priestorovo riešené, každá izba je priestranná. Nachádza sa tu obývacia miestnosť s krbom o rozlohe 50m2, samostatná kuchyňa (16m2), pracovňa domácej pani so šatníkom, hala, kúpeľňa s toaletou a sprchou, a vstupná chodba. Zo vstupnej chodby, ako i z haly je prístupný dvor, kde sa nachádza oddychová zóna domu, ovocné stromy, a skleník. Priestorové rozmery skleníka umožňujú vybudovať 7 m bazén s príslušenstvom pri zachovaní trávnika a oddychovej zóny.

Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, z každej izby je výstup na terasu s krásnym výhľadom na okolie. Terasa má 72m2, a bola využívaná na oddych, a bol tu umiestnený bazén. Izby , ako i chodba sú klimatizované. Na poschodí je samostatná kúpeľňa ( vaňa a sprchový kút) a samostatná toaleta.

Vykurovanie kondenzačným plynovým kotlom , ohrev vody elektrický alt. je možne vyradiť el. a v zimných mesiacoch zohrievať vodu kúrením.

Výborná občianska vybavenosť.

Cena domu vrátane provízie a kompletného servisu RK je: 410 000,- eur.

Bližšie info na t.č.: 0915 777 177


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 80 m²
 • Počet pivníc: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty