Dom v Moravskom Lieskovom na kompletnú rekonštrukciu na predaj
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2021
Moravské Lieskové, Moravské Lieskové
Dom v Moravskom Lieskovom na kompletnú rekonštrukciu na predaj
50 500 €

Dom v Moravskom Lieskovom na kompletnú rekonštrukciu na predaj

50 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Vidiecky dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Plocha pozemku: 501 m2
 • Cena za m2: 100,80 €/m²
  ID inzerátu: 4512765
Ponúkame Vám na predaj dom v krásnej obci- Moravské Lieskové. Spomínaná obec sa nachádza vo výhodnej lokalite- iba pár km od našich Českých bratov, 8 km od Nového Mesta nad Váhom, 31 km od Trenčína a 116 km od Bratislavy. Naša nehnuteľnosť bola postavená z pálenej tehly v roku 1952 , v minulosti tu figurovali obchody, avšak momentálne je to prázdne a nevyužívané a teda čaká na nového majiteľa, ktorý zasa vdýchne „život“ domu a možno prinesie ďalšiu perspektívu. Výmera pozemku kde stojí dom je 377 m2 a takisto k nemu prislúcha i spoločný dvor, kde sú ďalší majitelia a výmera činí 124 m2. Stav domu je pôvodný čiže je tu potrebná kompletná rekonštrukcia- poprípade môžete využiť samotný pozemok na výstavbu, ale to už necháme na Vás. Sú tu 4 izby , kúpeľňa s vaňou a WC, podkrovie, ktoré sa dá zobytniť. Nachádza sa tu studňa- kopaná, hlboká 5 m, plyn, kanalizácia, žumpa. Elektriku treba zapojiť . Pôvodné okná, pôvodná strecha. Dom je čiastočne podpivničený. „Na pešiaka“ máte obchody, reštauráciu, pošta, zdravotné stredisko, základná škola, materská škola, autobusová zastávka, detské ihrisko a hlavne- dychberúcu prírodu. Pokiaľ Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. čísle : 0949 826 941 alebo e-mail : beckova@realholding.sk Celková cena nehnuteľnosti je 50 500 €,-

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Pivnica: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty