Na predaj starší rodinný dom, Košice Západ
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2021
Na Kope, Košice II - Západ
Na predaj starší rodinný dom, Košice Západ
129 000 €

Na predaj starší rodinný dom, Košice Západ

129 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 200 m2
 • Cena za m2: 645 €/m²
  ID inzerátu: 4512986
NA ZÁKLADE EXKLUZÍVNEJ ZMLUVY Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v lukratívnej lokalite, Košice Západ, mestská časť Myslava. Pozostáva z viacerých miestností a príslušenstva, podkrovia, kde boli pred časom vymenené krovy a strešná krytina a ktoré po ďalšej úprave a dokončení možno zobytniť s krásnym panoramatickým výhľadom na okolie. Úžitková/zastavaná výmera domu cca 100m2+plocha plnohodnotného druhého podlažia/ podkrovia cca ďalších 100m2, dokopy využiteľná plocha domu 200m2, prislúchajúci pozemok cca 100m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Jestvujúci rodinný dom pozostáva z prízemia, kde sa nachádza niekoľko miestností a čiastočne zrekonštruovaného druhého podlažia s novším krovom a strešnou krytinou, pred časom vymenené plastové okná. Rodinný dom je postavený čiastočne z váľkov, kvádrov a tehly. Dom je pôvodnom stave, kompletnou modernizáciou možno získať moderné, praktické a príjemné bývanie. Nachádza sa v lukratívnej, tichej lokalite Košice Myslava a ponúka krásny výhľad na okolie.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty