Na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Drahovce
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2021
Vážska, Drahovce
Na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Drahovce
259 000 €

Na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Drahovce

259 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 260 m2
  • Cena za m2: 996,15 €/m²
    ID inzerátu: 4513090
JKV REAL ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii so slnečným pozemkom v obci Drahovce.

Tento 5-izbový dom s úžitkovou plochou 260 m2 sa nachádza v pokojnej lokalite Drahoviec na Vážskej ulici, vhodnej najmä pre rodiny s deťmi. V blízkosti rodinného domu sa nachádza športový areál s futbalovým štadiónom a s detským ihriskom, kde sa môžu deti do sýtosti vyblázniť pri rôznych loptových a iných hrách.

Rodinný dom pozostáva z dvoch obytných podlaží, každé s rozlohou 100 m2, pivnice s rozlohou 60 m2 a je postavený na pozemku s veľkosťou 800 m2 .

Dispozične je riešený nasledovne: na vyvýšenom prízemí sa nachádza priestranná vstupná chodba, kúpeľňa spojná s toaletou, ktorá je zariadená luxusným vybavením ako sauna a moderná sprcha s vaňou s masážnymi tryskami s hudbou a podsvietením.
Ďalej sa na vyvýšenom prízemí nachádza samostatná obývačka vybavená plazmovou TV a sedačkou, kuchyňa s linkou robenou na mieru, vybavenou modrenými vstavanými spotrebičmi, ostrovčekom a raňajkovým sedením. S kuchyňou je čiastočne prepojená moderne vybavená jedáleň s výstupom na terasu.

Na poschodí sa nachádza toaleta a štyri priestranné spálne, každá s výstupom na prepojenú loggiou, ktorá sa nachádza po oboch stranách domu.

Za domom sa nachádza udržiavaný slnečný dvor s terasou vybavenou na posedenie, nafukovacou vírivkou, trampolínou a šmykľavkou.

Celý dom prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené elektrické rozvody, rozvody vody, kúrenie, bol vystierkovaný a vymaľovaný, menené plastové okná, podlahy, zárubne, zariadený novým nábytkom a moderným vybavením. Zrekonštruovaná bola aj strecha a dom bol tiež kompletne zateplený.

Súčasťou domu je aj priestranná garáž o veľkosti 30 m2. Dom je z časti podpivničený. Kúrenie je ústredné plynové, odpad je riešený žumpou, avšak v obci sa aktuálne buduje kanalizácia.

Dom sa predáva kompletne zariadený tak, ako je vyobrazený na fotografiách.

V blízkosti domu sa okrem futbalového a detského ihriska nachádza tiež Drahovský kanál a Drahovské jazerá s príjemnou atmosférou vhodnou na prechádzky, cyklistiku či rybolov.

Obec Drahovce disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, materskou školou, základnou školou, potravinami, lekárňou, reštauráciami či kaviarňami.

Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť:
+ Kompletná rekonštrukcia...
+ Slnečný pozemok s orientáciou na západ...
+ Príjemné prostredie...
+ Detské a futbalové ihrisko v blízkosti...
+ Príjemní susedia...
+ Kompletná občianska vybavenosť...

Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií.
Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.


Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na tel. č. 0909 139 866 alebo na e-maile: masaryk@jkvreal.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty