Prenájom kancel. celku (45,40 m2, 1. p., 2k, kuchynka, WC, parking)
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 10. 2021
kc-145-01-45, Košice IV - Juh
Prenájom kancel. celku (45,40 m2, 1. p., 2k, kuchynka, WC, parking)
279,58 €/mes.

Prenájom kancel. celku (45,40 m2, 1. p., 2k, kuchynka, WC, parking)

279,58 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 45 m2
  • Cena za m2: 6,21 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 4513361
DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné priestory v uzavretom a stráženom výrobno - skladovom areáli v priemyselnej zóne v mestskej časti Košice-Juh.

Areál tvorí väčšie množstvo výrobných alebo skladovacích hál, administratíva a manipulačné a parkovacie plochy. Administratívne priestory sa nachádzajú na rôznych podlažiach administratívneho traktu hlavnej budovy. Tvoria ich najmä samostatné klimatizované celky pozostávajúce z niekoľkých kancelárií, vlastnej kuchynky a sociálneho zázemia. Prízemné priestory majúce samostatný vstup sú využiteľné aj na obchodné účely. Priestory sú zväčša klimatizované a vykurované podlahovým kúrením. Majú plastové okná a keramické / plávajúce podlahy. Všetky objekty a priestory sú monitorované kamerovým systémom, vstup je prostredníctvom čipov. V areáli je veľké množstvo parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov a výborný prístup pre osobné aj nákladné autá. V dosahu areálu je možnosť stravovania, zastávka MHD (autobusy aj električky) a nákupné stredisko.

Ponúkané kancelárske priestory pozostávajú z 2 neprepojených, vedľa seba ležiacich kancelárií na 1. poschodí s celkovou výmerou 45,40 m2 (24,50 m2 + 20,90 m2). Celok je prístupný samostatným zdieľaným vchodom a schodiskom z prízemia budovy. Priestory majú plastové okná a podlahové vykurovanie. Pred kanceláriami je zdieľaná kuchynka a spoločná chodba.

Iba veľmi vážny záujem.

Cena nájmu: 279,58 € (bez médií a bez DPH)

DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte:

Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903

Viac informácií o uvedenom celku a ďalších voľných priestoroch nájdete na stránke DOMIOS. sk.

Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty