Novostavba RD Spiegelsal
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 10. 2021
Trnava, Trnava
Novostavba RD Spiegelsal
355 000 €

Novostavba RD Spiegelsal

355 000 €

Vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 212 m2
 • Cena za m2: 1 674,53 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4513399
Ponúkame Vám na predaj rozostavaný štýlový a moderný 4i rodinný domu s výbornou polohou a dispozíciou v blízkom centre mesta Trnava, časť Spiegelsal, vo veľmi tichej uličke a hlavne s dobrými susedmi.

Úžitková plocha je 212m2, pozemok o výmere 500m2. Obytná plocha 116,11 m2
Dispozícia:
Prízemie: dvojgaráž prechodná na pozemok, vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, schodisko na druhé podlažie, priestranná obývačka s kuchyňou s výstupom na zastrešenú terasu.
Druhé poschodie: chodba, tri priestranné izby, jedna izba má výstup na balkón, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Druhá kúpeľňa so sprchovým kútom, dvoj umývadlom a WC geberit.

Dom je určený pre rodiny, ktoré uprednostňujú kľudné a kvalitné bývanie s komfortným pozemkom vo vyhľadávanej časti Trnavy, ktorý je na skok do centra mesta. Dômyselná a praktická dispozícia vytvárajú pocit vzdušnosti priestrannosti a útulnosti. Izby majú nadštandardnú veľkosť. Teplo bude zabezpečené podlahovým kúrením a príprava na krb alebo kachle. Ako veľký benefit je inštalovaná rekuperačná jednotka (zrealizované rozvody). Vchod na terasu je cez veľkoformátové posuvné okno priamo z obývacej izby alebo aj z kuchynskej časti. Záhrada a terasa sú orientované na juho-východ, prekrytie terasy Vám aj v horúcich letných dňoch poskytne dostatok tieňu na oddych a relax. Pozemok o výmere 500m2 poskytuje dostatok priestoru na oddych, vybudovanie bazénu, priestor pre okrasnú aj úžitkovú záhradu s dostatkom zelene a súkromia pre celú rodinu.

Dom je navrhnutý a postavený v súlade s projektom ako nízkoenergetický. Na stavbe sú použité najkvalitnejšie materiály. Hrubá stavba pozostáva z:
- obvodové murivo Porotherm 50 EKO+ Profi a Porotherm 38T Profi (plnené minerálnou vatou) bez potreby dodatočného zateplenia a omietnuté omietkou.
- Stropná konštrukcia 1NP a 2NP zo stropných nosníkov a tvárnic PRESCOT. Strešná konštrukcia s izoláciou EPS 400 + spády do 500, izolované asfaltovými pásmi nemeckej značky Bauder – 3 vrstvy.

Dom sa predáva rozostavaný, v štádiu nedokončeného holodomu, možnosť dokončiť podľa želania zákazníka do štádia holodom so základným vybavením (odhad do konca októbra 2021): vodoinštalácia, rozvod plynu, kanalizácia, so strechou, s podlahami, vnútorné omietky sádrové, vonkajšie omietky s možnosťou výberu finálnej úpravy, elektroinštalácia, rozvody podlahového kúrenia s inštalovaným kotlom podľa želania zákazníka, príprava na rekuperáciu, základná sanita (1 x WC a umývadlo) plastové okná s nemeckým profilom Gealan 9000 od firmy Realtec Trnava, izolačné trojsklo vo farbe antracit.

K dispozícii sú dve parkovacie miesta v garáži a ďalšie dve pred domom, oplotenie pozemku zo zadnej strany a bočných strán je zrealizované drôtovým pletivom. Oddychovú časť medzi pozemkami pri terase RD je možné oddeliť plným montovaným plotom vo výške 1,8 – 2,0 m a dĺžke 6m, resp. podľa dohody. Terén okolia domu bude upravený a vysypaný hrubým štrkom, predpríprava na zámkovú dlažbu.

Zostávajúce práce pre dokončenie sú nasledovné:
- Dokončenie elektroinštalácie (Rozvádzače, vypínače, zásuvky, osvetlenie.... v základnom prevedení po jednej zásuvke a jednom svietidle v každej miestnosti) ak bude požiadavka podľa špecifikácie klienta na typ a design bude upravené,
- Úprava terénu a okolia domu, vysypanie hrubým štrkom, predpríprava na zámkovú dlažbu,
- Realizácia sadrokartónu v technických miestnostiach a v kúpeľni na 2NP, zhotovenie podhľadov na prednej časti domu od ulice,
- Inštalácia kotla na vykurovanie a výmenníka na teplú vodu – špecifikáciu upresní kupujúci,
- Vonkajšie omietky bez finálnej farebnej úpravy ( vonkajšia cementová omietka, sieťka, kleber),
- Montáž a spustenie rekuperácie,
- Pripojenie RD na elektroprípojku, plynovú prípojku.

Cena dokončovacích prác: 45 000 EUR

Cena RD bez dokončovacích prác: 355 000 EUR

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu