Byt v Starom meste - lukratívna adresa a potenciál
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 10. 2021
Bratislava I - Staré Mesto
Byt v Starom meste - lukratívna adresa a potenciál
219 990 €

Byt v Starom meste - lukratívna adresa a potenciál

219 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 65 m2
  • Cena za m2: 3 384,46 €/m²
    ID inzerátu: 4513425
EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj 3 izbový byt na nábreží Dunaja, Bratislava – Staré Mesto. Ide o byt dispozične veľmi dobre riešený s orientáciou izieb sever-východ do tichej časti lokality, s veľkou loggiou a pivnicou, poschodie 10/13 v pôvodnom stave v panelovom dome zapadajúcom do zóny Zuckermandel - Riverpark ,
Byt má rozlohu 65 m2, 7 m dlhú lodžiu s výhľadom na Dunaj, 3 nepriechodné izby, samostatnú kuchyňu, predsieň, špajzu, samostatné WC, kúpeľňu, šatník. K bytu patrí pivnica 1,5 m2. Kuchyňu je možné pri rekonštrukcii spojiť s obývačkou. V kuchyni je špajza s priamym vetraním zvonku. Vo všetkých izbách sú pôvodné drevené parkety a okná. Výhľady z izieb na hradné bralo a do bohatej zelene dotvárajú atmosféru tohto miesta .
Dom je čiastočne zrekonštruovaný. Priamo pred bytovým domom je možnosť rezidenčného parkovania, detské ihriská, cyklotrasa, V lokalite je veľmi dobrá dostupnosť do všetkých kútov mesta a rýchly prístup na diaľničný obchvat. Priamo pred bytovým domom sú zastávky MHD.
Poloha bytového domu patrí z hľadiska lokality k tým najlukratívnejším v meste. Hrad a historické uličky v centre Bratislavy, posedenie, prechádzky či beh po promenáde na nábreží Dunaja, nákupné centrum River Park alebo Eurovea spolu s kompletnou občianskou vybavenosťou a rozsiahle možnosti spoločenského, kultúrneho a relaxačného vyžitia byt na nábreží ponúka.
Tento byt je príležitosťou bývania na lukratívnej adrese v súlade s prírodou a súčasne poskytuje možnosť pre realizáciu vlastných snov o bývaní.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty