Na predaj dva domy s pozemkom v Košiciach, Vyšné Opátske, Šafránová
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2021
Šafranová, Košice IV - Vyšné Opátske
Na predaj dva domy s pozemkom v Košiciach, Vyšné Opátske, Šafránová
349 000 €

Na predaj dva domy s pozemkom v Košiciach, Vyšné Opátske, Šafránová

349 000 €

Vrátane provízie, Možnosť HÚ


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 360 m2
  Zast. plocha: 256 m2
  Plocha pozemku: 2735 m2
 • Cena za m2: 969,44 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4513627
Hľadáte bývanie v kľudnom, tichom prostredí, plnom zelene a pritom blízko do centra mesta? Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ dva staršie rodinné domy s veľkým pozemkom v MČ Košice – Vyšné Opátske, ul. Šafránová + podiel na prístupovej ceste.

Link na video: youtube.com watch?v=9N_KlEapVQI

Celková rozloha pozemku, na ktorom sa domy nachádzajú je 2735 m2. Šírka pozemku je cca 34 m2 a dĺžka pozemku je cca 82 m2. Pozemok je z časti rovina a z časti svah, na ktorom sú v súčasnosti ovocné stromy. Na pozemku sú všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, kanalizácia), voda - vlastná studňa.

Pozemok, vzhľadom na veľkosť a prostredie, je možné využiť aj na projekt výstavby rodinných domov, a to rozdelením súčasného pozemku na 2 alebo 3 parcely, čím by vznikli, pri zbúraní existujúcich stavieb, napr. 3 rodinné domy.

Pokiaľ ide o terajšie stavby na pozemku - domy, sú to staršie rodinné domy. Keďže ide o zdravé, suché stavby, po rekonštrukcii sa dajú využiť aj na dvojgeneračné bývanie.

Pokiaľ ide o terajšie stavby na pozemku - domy, sú to staršie rodinné domy.

- Prvý z domov je z r. 1948. Je obývaný, má čisto vidiecky raz s gánkom po celej dĺžke domu a so šírkou cca necelých 2 m. Vhodný na rekonštrukciu podľa potrieb budúceho majiteľa. Je tehlový, so zastavanou plochou domu 144 m2. Je sčasti podpivničený. Pivnica je suchá, vhodná aj na vinnú pivnicu. Strecha valbová – eternit. V dome sú pôvodné vintage drevené okná a dvere, ktoré je vhodné repasovať. Je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je plynové (nové radiátory), ohrev teplej vody cez bojler. Pri dome je aj sklad o výmere 17,60 m2.

Dispozícia domu:

I. Nadzemné podlažie

• vstupná chodba,
• kúpeľňa s WC,
• kuchyňa so špajzou,
• dve prechodové izby, z ktorých, po rekonštrukcii - vsadení francúzskych okien, bol ideálny východ na gánok,

Suterén – pivnica:

• 2 miestnosti

- Druhý z domov bol postavený v r. 1934 - I. nadzemné podlažie a nedokončená nadstavba - II. nadzemné podlažie v roku 1992. Dom je v kombinácii stavebných materiálov nepálená tehla, tzv. „váľky“, na ktoré naši predkovia nedali dopustiť a tehla. Strecha je pultová. Zastavaná plocha domu je 95 m2. Je pripravený projekt na dokončenie tohto domu. V súčasnej dobe sa využíva skôr ako odkladací priestor.

Dispozícia domu:

I. Nadzemné podlažie

• 2x sklad,
• štyri miestnosti


II. Nadzemné podlažie

• otvorený priestor – príprava na bývanie


Energetický certifikát nie je.
Pre viac fotiek navštívte webovú stránku realitnej kancelárie: kalaninovareality.sk
Umiestnenie tejto nehnuteľnosti umožňuje jednoduché napojenie na všetky dopravné uzly, ako aj vonkajší obchvat, zabezpečí rýchle a bezproblémové spojenie Vášho domova s centrom mesta, letiskom, železničnou a autobusovou stanicou, všetkými rýchlostnými komunikáciami a výpadovkami z Košíc.

V kúpnej cene bytu sú zahrnuté všetky poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra, overenie – autorizácia podpisov predávajúcich) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.
Pridajte sa k mojim spokojným klientom – viď: web: kalaninovareality.sk referencie.
Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Ing. Renáta Kalaninová, RSc.
Predávate nehnuteľnosť? Využite moje služby. Som certifikovanou maklérkou s dlhoročnou bankovou a realitnou praxou, veľmi rada Vám pomôžem s celým procesom.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Predzáhradka: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty