Dátum aktualizácie: 14. 11. 2023
Mikušovská, Lučenec
Areál pre administratívne a prevádzkové účely v Lučenci
1 860 000 €

Areál pre administratívne a prevádzkové účely v Lučenci

1 860 000 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Prevádzkový areál
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 7436 m2
  Zast. plocha: 4712 m2
  Plocha pozemku: 15345 m2
 • Cena za m2: 250,13 €/m²
  ID inzerátu: 4514236
Ponúkame na predaj veľký areál vhodný pre administratívne a prevádzkové účely v lokalite - Lučenec, Mikušovská cesta, vo vlastníctve spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel, a. s.

Popis: areál pre administratívne a prevádzkové účely, situovaný v okrajovej časti v okresnom meste Lučenec. Celková výmera areálu je 15 345 m2, z toho pozemky zastavané budovami 4 712 m2.

Dobrá dopravná dostupnosť, vhodný aj pre pohyb viactonových nákladných automobilov, prístup do areálu z ulice Mikušovskej a Pekárenskej. Poloha vhodná aj pre umiestnenie prevádzkových administratívnych a obchodných objektov.

Špecifikácia nehnuteľností:

Prevádzková a administratívna budova - murovaný trojpodlažný objekt slúžiaci pre administratívne účely, kancelárske a ostatné administratívne služby, vrátane sociálnych priestorov. Objekt skolaudovaný v r. 1996, pravidelne udržiavaný. Zastavaná plocha: 807 m2, výška podlaží: 3,20 m.

Technicko-sociálny objekt - murovaný trojpodlažný objekt, slúžiaci pre technicko-prevádzkové a administratívne účely. Objekt skolaudovaný v r. 1994. V objekte sú umiestnené kancelárske a sociálne priestory, centrálna kotolňa, sociálne zariadenia a šatne. V objekte je umiestnený nákladný výťah a náhradný zdroj elektrickej energie. Zastavaná plocha: 542 m2, výška podlaží: 3,30 m.

Dielňa - murovaný objekt slúžiaci pre zabezpečenie všetkých dielenských prác. Zastavaná plocha: 808 m2, výška podlaží: 5,50 m.

Nákladná vrátnica - drobná stavba, prízemná, murovaná, plniaca účel vrátnice a skladu. Objekt skolaudovaný v r. 1994. Zastavaná plocha: 31 m2.

Garáže - murovaný dvojpodlažný objekt s dvomi špirálovými nájazdovými rampami. Objekt skolaudovaný v r. 1995. Stavba slúži pre zabezpečenie garážových priestorov pre nákladné vozidlá, osobné vozidlá a ostatnú techniku ( vrátane autodielne ). Zastavaná plocha: 1927 m2, výška podlaží: 3,81 m.

Umyváreň vozidiel - murovaný objekt s jedným nadzemným podlažím, slúžiaci ako umyváreň vozidiel a čistiareň odpadových vôd. Objekt skolaudovaný v r. 1995. Zastavaná plocha: 133 m2, výška podlaží: 5,00 m.

Vonkajšie sklady - murovaný objekt s jedným nadzemným podlažím, slúžiaci ako sklad horľavín, farieb a chemikálií. Objekt skolaudovaný v r. 1995. Zastavaná plocha: 151 m2, výška podlaží: 3,05 m.

Okrem uvedených stavieb sa v rámci areálu nachádzajú aj drobné stavby oceľové prístrešky, striekacia kabína, studňa.

Bližšie informácie kontakt: 0907 844 632, mail: reality@spp.sk


Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1994
 • Energetický certifikát: C
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Kanalizácia: Áno
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí